Linia 807
Katowice Piotra Skargi - Tworzeń Huta Katowice
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 807 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 807 (Gołonóg Aleja Piłsudskiego→Katowice Piotra Skargi) ma 26 przystanków rozpoczynając z Gołonóg Aleja Piłsudskiego a kończąc na Katowice Piotra Skargi.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 807 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Gołonóg Aleja Piłsudskiego→Katowice Piotra Skargi (26 przystanków)
Gołonóg Aleja Piłsudskiego
Gołonóg Szkoła
Gołonóg Centrum
Gołonóg Manhattan
Gołonóg Damel
Reden
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
Dąbrowa Górnicza Centrum
Osiedle Mydlice Szpital
Osiedle Mydlice Mireckiego
Koszelew
Będzin Aleja Kołłątaja
Będzin Stadion
Będzin Cmentarz Komunalny
Pogoń Akademiki
Pogoń Klub Kiepury
Pogoń Orla
Pogoń Grota-Roweckiego
Rudna Hallera
Dąbrówka Mała Skrzyżowanie
Dąbrówka Mała Centrum Handlowe
Dąbrówka Mała Pawilon Agata
Katowice Strefa Kultury
Katowice Strefa Kultury Nospr
Katowice Aleja Korfantego
Katowice Piotra Skargi
FAQ dla 807
O której zaczyna kursować autobus 807?
autobus 807 rozpoczyna kurs o 03:58 w sobota.
O której kończy kursować autobus 807?
Autobus 807 kończy kursowanie o 21:27 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 807?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Katowice Piotra Skargi - Tworzeń Huta Katowice? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Katowice Piotra Skargi - Tworzeń Huta Katowice, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 807 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 807 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 807?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 807.
Schemat trasy autobus 807 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Gołonóg Aleja Piłsudskiego→Katowice Piotra Skargi
Rozkład jazdy autobus 807
Autobus trasa 807 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:03 - 21:27
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:03 - 21:27 | 30 |
wt | 04:03 - 21:27 | 30 |
śr | 04:03 - 21:27 | 30 |
czw | 04:03 - 21:27 | 30 |
pt | 04:03 - 21:27 | 30 |
sob | 03:58 - 21:35 | 40 |
ndz | 04:02 - 21:36 | 56 - 68 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 807 (rusza z Gołonóg Aleja Piłsudskiego), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 807 (kierunek (Gołonóg Aleja Piłsudskiego→Katowice Piotra Skargi)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 807 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 807 (kierunek: (Gołonóg Aleja Piłsudskiego→Katowice Piotra Skargi)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
807 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 807 to Gołonóg Aleja Piłsudskiego, a ostatni Katowice Piotra Skargi. 807 (Gołonóg Aleja Piłsudskiego→Katowice Piotra Skargi) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 807 ma 26 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 47 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 807 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 807, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 807 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 807 (Gołonóg Aleja Piłsudskiego→Katowice Piotra Skargi) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 807 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 807 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 13 - Bykowina Grzegorzka - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 220 - Porąbka Osiedle Juliusz II - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 203 - Boguszyce - Toszek/ Rozkład
- 200 - Sączów Kościół - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 515 - Tychy Dworzec PKP - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 179 - Zendek Rozwidlenie - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 664 - Przełajka Pętla - Węzłowiec Pętla/ Rozkład
- 1 - Tychy Szpital Wojewódzki - Katowice Aleja Korfantego/ Rozkład
- M14 - Siedliska Cargo - Gliwice Kujawska/ Rozkład
- 157 - Tychy Szpital Wojewódzki - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 273 - Mąkołowiec Pętla - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 144 - Halemba Pętla - Chorzów Rynek/ Rozkład
- 264 - Dołki Kaplica - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- M101 - Katowice Sądowa - Wesoła Kopalnia/ Rozkład
- 153 - Księży Las - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- 688 - Brynów Centrum Przesiadkowe - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 39 - Nowy Bytom Centrum - Kochłowice Kopalnia Śląsk/ Rozkład
- 22 - Chorzów ZUS - Siemianowice Rurownia/ Rozkład
- 133 - Katowice Plac Wolności - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 840N - Gliwice Zajezdnia - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład