Linia 730
Bronowice Małe — Modlniczka Dworska
MPK Kraków
autobus 730 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 730 (Bronowice Małe) ma 10 przystanków rozpoczynając z Modlniczka Dworska a kończąc na Bronowice Małe.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 730 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bronowice Małe (10 przystanków)
Modlniczka Dworska
Modlniczka Willowa (Nż)
Modlniczka Poligon (Nż)
Modlnica Podchruście (Nż)
Jasnogórska (Nż)
Stawowa
Rondo Ofiar Katynia
Bronowice Ska
Bronowice Małe
Bronowice Małe
FAQ dla 730
O której zaczyna kursować autobus 730?
autobus 730 rozpoczyna kurs o 04:45 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.
O której kończy kursować autobus 730?
Autobus 730 kończy kursowanie o 21:00 w niedziela, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 730?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Bronowice Małe — Modlniczka Dworska? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Bronowice Małe — Modlniczka Dworska, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 730 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 730 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 730?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 730.
Rozkład jazdy autobus 730
Autobus trasa 730 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:45 - 22:30
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:45 - 22:30 | 60 - 75 |
wt | 04:45 - 22:30 | 60 - 75 |
śr | 04:45 - 22:30 | 60 - 75 |
czw | 04:45 - 22:30 | 60 - 75 |
pt | 05:05 - 21:00 | 60 |
sob | 05:05 - 21:00 | 60 |
ndz | 05:05 - 21:00 | 60 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 730 (rusza z Modlniczka Dworska), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 730 (kierunek (Bronowice Małe)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 730 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 730 (kierunek: (Bronowice Małe)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
730 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 730 to Modlniczka Dworska, a ostatni Bronowice Małe. 730 (Bronowice Małe) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 730 ma 10 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 16 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 730 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 730, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 730 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 730 (Bronowice Małe) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 730 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 730 w Kraków
730 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 140 - Radzikowskiego Osiedle — Nowy KleparzRadzikowskiego Osiedle — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 475 - Sidzina — Borek FałęckiSidzina — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 285 - Ochojno Remiza — Borek FałęckiOchojno Remiza — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 255 - Borek Fałęcki — Gaj ZadzieleBorek Fałęcki — Gaj Zadziele/ Rozkład
- 304 - Wieliczka Miasto — Dworzec Główny ZachódWieliczka Miasto — Dworzec Główny Zachód/ Rozkład
- 240 - Pękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+RPękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 601 - Zajezdnia Bieńczyce — Mydlniki Wapiennik P+RZajezdnia Bieńczyce — Mydlniki Wapiennik P+R/ Rozkład
- 253 - Wola Radziszowska Pętla — Czerwone Maki P+RWola Radziszowska Pętla — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 111 - Pleszów — PleszówPleszów — Pleszów/ Rozkład
- 265 - Konary Pętla — Borek FałęckiKonary Pętla — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 129 - Dworzec Główny Zachód — Czyżyny DworzecDworzec Główny Zachód — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 476 - Czerwone Maki P+R — Kostrze OSPCzerwone Maki P+R — Kostrze OSP/ Rozkład
- 209 - Morawica Centrum — Os. PodwawelskieMorawica Centrum — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 238 - Młynka Pętla — Bronowice MałeMłynka Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 405 - Cmentarz Prądnik Czerwony — Cmentarz Prądnik CzerwonyCmentarz Prądnik Czerwony — Cmentarz Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 248 - Bronowice Małe — Zelków PętlaBronowice Małe — Zelków Pętla/ Rozkład
- 143 - Podgórze SKA — BieżanówPodgórze SKA — Bieżanów/ Rozkład
- 433 - Piaski Wielkie — ŁagiewnikiPiaski Wielkie — Łagiewniki/ Rozkład
- 215 - Rzeszotary Panciawa Pętla — Borek FałęckiRzeszotary Panciawa Pętla — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 442 - Os. Na Stoku — Cmentarz Prądnik CzerwonyOs. Na Stoku — Cmentarz Prądnik Czerwony/ Rozkład