Linia 9
Mistrzejowice - Nowy Bieżanów P+R
ZTP Kraków
tramwaj 9 (ZTP Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Tramwaj 9 (Borek Fałęcki) ma 37 stacji rozpoczynając z Rondo Hipokratesa a kończąc na Borek Fałęcki.
Wybierz dowolną stacji z trasy tramwaj 9 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Borek Fałęcki (37 przystanków)
Rondo Hipokratesa
Dh Wanda
Rondo Kocmyrzowskie Im. Ks. Gorzelanego
Bieńczycka
Rondo Czyżyńskie
Czyżyny
Stella-Sawickiego
AWF / Pk
Muzeum Lotnictwa Polskiego
Tauron Arena Kraków Wieczysta
Białucha
Cystersów
Rondo Mogilskie
Rondo Grzegórzeckie
Zabłocie
Klimeckiego
Kuklińskiego
Gromadzka
Lipska
Dworzec Płaszów Estakada
Kabel
Bieżanowska
Dauna
Łagiewniki
Łagiewniki Zus (Nż)
Piaski Nowe
Nowosądecka
Witosa
Kurdwanów P+R
Kurdwanów P+R
Turowicza
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
Łagiewniki Ska
Łagiewniki Ska
Kościuszkowców
Solvay
Borek Fałęcki
FAQ dla 9
O której zaczyna kursować tramwaj 9?
tramwaj 9 rozpoczyna kurs o 04:29 w sobota.
O której kończy kursować tramwaj 9?
Tramwaj 9 kończy kursowanie o 22:44 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie tramwaj 9?
Kiedy przyjedzie tramwaj linii Mistrzejowice - Nowy Bieżanów P+R? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla tramwaj linii Mistrzejowice - Nowy Bieżanów P+R, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla tramwaj 9?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla tramwaj 9.
Rozkład jazdy tramwaj 9
Tramwaj linia 9 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:30 - 22:54
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:30 - 22:54 | 20 |
wt | 04:30 - 22:54 | 20 |
śr | 04:30 - 22:54 | 20 |
czw | 04:30 - 22:54 | 20 |
pt | 04:30 - 22:54 | 20 |
sob | 04:29 - 22:44 | 19 - 20 |
ndz | 04:44 - 22:44 | 16 - 29 |
Komunikaty o stanie usług dla tramwaj ZTP Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 9 (rusza z Rondo Hipokratesa), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 9 (kierunek (Borek Fałęcki)) i śledź tramwaj, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTP Kraków już teraz.
Tramwaj 9 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 9 (kierunek: (Borek Fałęcki)) należącym do ZTP Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTP Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTP Kraków.
9 (ZTP Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie tramwaj 9 to Rondo Hipokratesa, a ostatni Borek Fałęcki. 9 (Borek Fałęcki) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 9 ma 37 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 50 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTP Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym tramwaj, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji tramwaj 9 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla tramwaj 9, którymi możesz podróżować.
Tramwaj linii 9 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 9 (Borek Fałęcki) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia tramwaj linii 9 lub aplikacji do śledzenia na żywo tramwaj ZTP Kraków i nigdy nie ucieknie Ci tramwaj.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTP Kraków lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTP Kraków i każdy tramwaj, w tym linii 9 w Warsaw
9 - Alternatywny kierunek
ZTP Kraków w Warsaw
- 62 - Linia nocna | Plac Centralny im. R.Reagana - Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 62 - Czerwone Maki P+R — pl. Centralny
- 1 - Elektromontaż - Cichy Kącik/ Rozkład
- 52 - Czerwone Maki P+R - Os. Piastów/ Rozkład
- 4 - Zajezdnia Nowa Huta - Bronowice Małe/ Rozkład
- 10 - Pleszów - Kurdwanów P+R/ Rozkład
- 22 - Borek Fałęcki - Kopiec Wandy/ Rozkład
- 8 - Borek Fałęcki - Bronowice Małe/ Rozkład
- 11 - Mały Płaszów P+R - Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 3 - Nowy Bieżanów P+R - Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 24 - Kurdwanów P+R - Bronowice Małe/ Rozkład
- 18 - Czerwone Maki P+R - Górka Narodowa P+R/ Rozkład
- 13 - Nowy Bieżanów P+R - Bronowice/ Rozkład
- 64 - Linia nocna | Os. Piastów - Bronowice Małe/ Rozkład
- 50 - Górka Narodowa P+R - Borek Fałęcki/ Rozkład
- 16 - Mistrzejowice - Bardosa/ Rozkład
- 14 - Mistrzejowice - Bronowice/ Rozkład
- 5 - Elektromontaż - Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 20 - Mały Płaszów P+R - Cichy Kącik/ Rozkład