Linia 176
Bodzów — Kostrze OSP
MPK Kraków
autobus 176 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 176 (Bodzów) ma 8 przystanków rozpoczynając z Kostrze OSP a kończąc na Bodzów.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 176 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bodzów (8 przystanków)
Kostrze OSP
Kostrze Szkoła
Fort Bodzów (Nż)
Górka Pychowicka (Nż)
Rodzinna
Widłakowa (Nż)
Bodzowska
Bodzów
FAQ dla 176
O której zaczyna kursować autobus 176?
autobus 176 rozpoczyna kurs o 05:40 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 176?
Autobus 176 kończy kursowanie o 22:35 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 176?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Bodzów — Kostrze OSP? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Bodzów — Kostrze OSP, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 176?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 176.
Rozkład jazdy autobus 176
Autobus 176 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 05:40 - 22:35
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:40 - 22:35 | 30 - 80 |
wt | 05:40 - 22:35 | 30 - 80 |
śr | 05:40 - 22:35 | 30 - 80 |
czw | 05:40 - 22:35 | 30 - 80 |
pt | 05:40 - 22:35 | 30 - 80 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 176 (rusza z Kostrze OSP), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 176 (kierunek (Bodzów)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 176 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 176 (kierunek: (Bodzów)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
176 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 176 to Kostrze OSP, a ostatni Bodzów. 176 (Bodzów) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 176 ma 8 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 12 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 176 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 176, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 176 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 176 (Bodzów) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 176 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 176 w Kraków
176 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 240 - Pękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+RPękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 948 - Zelków Pętla — Bronowice MałeZelków Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 263 - Radziszów PKP — Czerwone Maki P+RRadziszów PKP — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 106 - Łagiewniki — Skotniki SzkołaŁagiewniki — Skotniki Szkoła/ Rozkład
- 603 - Czyżyny Dworzec — Na ZałęczuCzyżyny Dworzec — Na Załęczu/ Rozkład
- 179 - Dworzec Główny Zachód — Os. KurdwanówDworzec Główny Zachód — Os. Kurdwanów/ Rozkład
- 193 - Górka Narodowa P+R — LesiskoGórka Narodowa P+R — Lesisko/ Rozkład
- 502 - Salwator — Aleja PrzyjaźniSalwator — Aleja Przyjaźni/ Rozkład
- 424 - Ugorek — Os. PodwawelskieUgorek — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 120 - Bronowice Małe — Nowy KleparzBronowice Małe — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 238 - Młynka Pętla — Bronowice MałeMłynka Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 250 - Zastów Pętla — Prądnik CzerwonyZastów Pętla — Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 184 - Prądnik Czerwony — StarowiślnaPrądnik Czerwony — Starowiślna/ Rozkład
- 217 - Węgrzce Pętla — Górka Narodowa P+RWęgrzce Pętla — Górka Narodowa P+R/ Rozkład
- 255 - Borek Fałęcki — Gaj ZadzieleBorek Fałęcki — Gaj Zadziele/ Rozkład
- 537 - Witkowice — Dworzec Główny WschódWitkowice — Dworzec Główny Wschód/ Rozkład
- 134 - Salwator — ZOOSalwator — ZOO/ Rozkład
- 196 - Kozienicka — ŁagiewnikiKozienicka — Łagiewniki/ Rozkład
- 233 - Skawina — Czerwone Maki P+RSkawina — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 133 - Nowy Bieżanów P+R — ŁagiewnikiNowy Bieżanów P+R — Łagiewniki/ Rozkład