Linia 949
Dębowa Góra - Sławków Rynek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 949 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 949 (Burki Pętla→Sławków Rynek) ma 12 przystanków rozpoczynając z Burki Pętla a kończąc na Sławków Rynek.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 949 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Burki Pętla→Sławków Rynek (12 przystanków)
Burki Pętla
Burki
Niwa Schronisko
Niwa Hrubieszowska [Nż]
Dębowa Góra
Dębowa Góra Stawki
Sławków Korzenna
Sławków Owocowa
Sławków Kolejowa
Sławków Dworzec PKP
Sławków Poczta
Sławków Rynek
FAQ dla 949
O której zaczyna kursować autobus 949?
autobus 949 rozpoczyna kurs o 06:43 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 949?
Autobus 949 kończy kursowanie o 17:02 w sobota.
Za ile przyjedzie autobus 949?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Dębowa Góra - Sławków Rynek? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Dębowa Góra - Sławków Rynek, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 949 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 949 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 949?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 949.
Rozkład jazdy autobus 949
Autobus 949 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 06:43 - 17:10
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 06:43 - 17:10 | 50 - 211 |
wt | 06:43 - 17:10 | 50 - 211 |
śr | 06:43 - 17:10 | 50 - 211 |
czw | 06:43 - 17:10 | 50 - 211 |
pt | 06:43 - 17:10 | 50 - 211 |
sob | 07:05 - 17:02 | 117 - 180 |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 949 (rusza z Burki Pętla), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 949 (kierunek (Burki Pętla→Sławków Rynek)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 949 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 949 (kierunek: (Burki Pętla→Sławków Rynek)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
949 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 949 to Burki Pętla, a ostatni Sławków Rynek. 949 (Burki Pętla→Sławków Rynek) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 949 ma 12 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 19 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 949 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 949, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 949 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 949 (Burki Pętla→Sławków Rynek) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 949 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 949 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 973 - Murcki Szyb Stanisław - Podlesie Oczyszczalnia/ Rozkład
- 179 - Zendek Rozwidlenie - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 617 - Gliwice Zajezdnia - Sikornik Osiedle/ Rozkład
- 292 - Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla - Ligota Akademiki/ Rozkład
- 692N - Gliwice Dworcowa - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład
- 911N - Wojkowice Park - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 37 - Mikołów Dworzec - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 9 - Katowice Dworzec - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 603 - Gołonóg Osiedle - Gołonóg Zajezdnia/ Rozkład
- 182 - Dąbrowa Górnicza Centrum - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- M105 - Pyskowice Szpitalna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 673 - Katowice Aleja Korfantego - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 246 - Ożarowice Urząd Gminy - Tąpkowice Szkoła/ Rozkład
- 694 - Gliwice Zajezdnia - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- R - Tychy Szpital Wojewódzki - Czułów Fabryka/ Rozkład
- 152 - Wielowieś Centrum Przesiadkowe - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- 663 - Chorzów Batory Pętla - Pszczelnik Park/ Rozkład
- 192 - Bytom Pogoda - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 984 - Strzemieszyce Zakawie Kapliczka - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 22 - Chorzów ZUS - Siemianowice Rurownia/ Rozkład