Linia 98
Halemba Pętla - Siemianowice Powstańców Pętla
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 98 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 98 (Chorzów Nowa→Siemianowice Powstańców Pętla) ma 22 przystanków rozpoczynając z Chorzów Nowa a kończąc na Siemianowice Powstańców Pętla.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 98 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 10:02. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 98 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Chorzów Nowa→Siemianowice Powstańców Pętla (22 przystanków)
Chorzów Nowa
Chorzów Stabika
Chorzów Stary Dworzec PKP
Chorzów Stary Wiejska
Maciejkowice Szyb Zygmunt
Maciejkowice Spółdzielnia
Maciejkowice Dwór
Maciejkowice Michałkowicka
Michałkowice Plac Sportowy
Michałkowice Kościół
Michałkowice Park Górnik
Bytków Watoły
Bytków Kościół
Bytków Centrum Kultury
Siemianowice Korfantego
Siemianowice Kopalniana
Siemianowice Hutnicza [Nż]
Siemianowice Plac Skargi
Siemianowice Rynek
Siemianowice Pszczelnicza
Siemianowice Powstańców
Siemianowice Powstańców Pętla
FAQ dla 98
O której zaczyna kursować autobus 98?
autobus 98 rozpoczyna kurs o 10:02 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 98?
Autobus 98 kończy kursowanie o 10:02 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 98?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Halemba Pętla - Siemianowice Powstańców Pętla? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Halemba Pętla - Siemianowice Powstańców Pętla, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 98 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 98 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 98?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 98.
Schemat trasy autobus 98 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Chorzów Nowa→Siemianowice Powstańców Pętla
Rozkład jazdy autobus 98
Autobus 98 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 10:02
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 10:02 | Pojedynczy odjazd |
wt | 10:02 | Pojedynczy odjazd |
śr | 10:02 | Pojedynczy odjazd |
czw | 10:02 | Pojedynczy odjazd |
pt | 10:02 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 98 (rusza z Chorzów Nowa), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 98 (kierunek (Chorzów Nowa→Siemianowice Powstańców Pętla)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 98 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 98 (kierunek: (Chorzów Nowa→Siemianowice Powstańców Pętla)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
98 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 98 to Chorzów Nowa, a ostatni Siemianowice Powstańców Pętla. 98 (Chorzów Nowa→Siemianowice Powstańców Pętla) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 98 ma 22 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 31 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 98 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 98, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 98 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 98 (Chorzów Nowa→Siemianowice Powstańców Pętla) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 98 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 98 w Wodzisław Śląski
98 - Alternatywny kierunek
- 98 - Halemba Pętla→Maciejkowice Dwór / Rozkład
- 98 - Halemba Pętla→Michałkowice Plac 11 Listopada / Rozkład
- 98 - Halemba Pętla→Siemianowice Powstańców Pętla / Rozkład
- 98 - Maciejkowice Dwór→Halemba Pętla / Rozkład
- 98 - Michałkowice Plac 11 Listopada→Halemba Pętla / Rozkład
- 98 - Siemianowice Powstańców Pętla→Chorzów Nowa / Rozkład
- 98 - Siemianowice Powstańców Pętla→Halemba Pętla / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 5 - Dołki Kaplica - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 280 - Stare Łabędy Einsteina - Os. Młodego Górnika Kopalnia/ Rozkład
- 150 - Osiedle Bór Pętla - Sosnowiec Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- 659 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 145 - Bibiela Pętla - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 647 - Paniówki Skrzyżowanie - Ornontowice Centrum/ Rozkład
- 738 - Siewierz Dom Kultury - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 29 - Katowice Kopernika Dworzec - Zgoń Pętla/ Rozkład
- 219 - Mysłowice Targ Miejski - Ławki Pętla/ Rozkład
- 603 - Gołonóg Osiedle - Gołonóg Zajezdnia/ Rozkład
- A4N - Gliwice Zajezdnia - Trynek Toruńska/ Rozkład
- 183 - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 58 - Gliwice Lipowa - Gliwice Lipowa/ Rozkład
- 657N - Panewniki Owsiana - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 27 - Katowice Plac Wolności - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 693 - Żerniki Osiedle - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład
- 743 - Świniowice Skrzyżowanie - Wielowieś Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 617 - Gliwice Zajezdnia - Sikornik Osiedle/ Rozkład
- 813 - Osiedle Syberka Kościół - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 625 - Będzin Kościuszki - Mierzęcice Magazyny/ Rozkład