Linia IC 13106
Warszawa Wschodnia - Ostrowiec Świętokrzyski
PKP Intercity
kolej IC 13106 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 13106 (Ostrowiec Świętokrzyski) ma 10 stacji rozpoczynając z Warszawa Wschodnia a kończąc na Ostrowiec Świętokrzyski.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 13106 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 16:59. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 13106 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Ostrowiec Świętokrzyski (10 przystanków)
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Zachodnia
Warszawa Służewiec
Piaseczno
Warka
Radom Główny
Skarżysko Kościelne
Starachowice Wschodnie
Ostrowiec Świętokrzyski
FAQ dla IC 13106
O której zaczyna kursować kolej IC 13106?
kolej IC 13106 rozpoczyna kurs o 16:59 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 13106?
Kolej IC 13106 kończy kursowanie o 16:59 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 13106?
Kiedy przyjedzie kolej linii Warszawa Wschodnia - Ostrowiec Świętokrzyski? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Warszawa Wschodnia - Ostrowiec Świętokrzyski, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 13106?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 13106.
Rozkład jazdy kolej IC 13106
Kolej linia IC 13106 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 16:59
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 16:59 | Pojedynczy odjazd |
wt | 16:59 | Pojedynczy odjazd |
śr | 16:59 | Pojedynczy odjazd |
czw | 16:59 | Pojedynczy odjazd |
pt | 16:59 | Pojedynczy odjazd |
sob | 16:59 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 16:59 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 13106 (rusza z Warszawa Wschodnia), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 13106 (kierunek (Ostrowiec Świętokrzyski)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 13106 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 13106 (kierunek: (Ostrowiec Świętokrzyski)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 13106 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 13106 to Warszawa Wschodnia, a ostatni Ostrowiec Świętokrzyski. IC 13106 (Ostrowiec Świętokrzyski) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 13106 ma 10 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 152 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 13106 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 13106, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 13106 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 13106 (Ostrowiec Świętokrzyski) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 13106 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 13106 w Warsaw
IC 13106 - Alternatywny kierunek
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 33002 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- TLK 36106 - Kraków Główny - Jelenia Góra/ Rozkład
- IC 86100 - Kołobrzeg - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 75102 - Poznań Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- EIP 3108 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 22012 - Chełm - Jahodyn/ Rozkład
- IC 1104 - Terespol - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 40001 - Katowice - Bohumín/ Rozkład
- IC 16108 - Warszawa Gdańska - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 23100 - Lublin Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 1420 - Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 31000 - Kraków Główny - Mockava/ Rozkład
- IC 71101 - Zielona Góra Główna - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 13104 - Warszawa Wschodnia - Ostrowiec Świętokrzyski/ Rozkład
- IC 83193 - Szczecin Główny - Zakopane/ Rozkład
- IC 41008 - Chałupki - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 54000 - Gdynia Główna - Bohumín/ Rozkład
- IC 5122 - Olsztyn Główny - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 17104 - Warszawa Wschodnia - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 4160 - Wisła Uzdrowisko - Warszawa Gdańska/ Rozkład