Linia IC 41008
Chałupki - Warszawa Wschodnia
PKP Intercity
kolej IC 41008 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 41008 (Warszawa Wschodnia) ma 13 stacji rozpoczynając z Chałupki a kończąc na Warszawa Wschodnia.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 41008 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 06:20. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 41008 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Warszawa Wschodnia (13 przystanków)
Chałupki
Wodzisław Śląski
Rybnik
Tychy
Katowice
Sosnowiec Główny
Dąbrowa Górnicza
Zawiercie
Włoszczowa Północ
Opoczno Południe
Warszawa Zachodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Wschodnia
FAQ dla IC 41008
O której zaczyna kursować kolej IC 41008?
kolej IC 41008 rozpoczyna kurs o 06:20 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 41008?
Kolej IC 41008 kończy kursowanie o 06:20 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 41008?
Kiedy przyjedzie kolej linii Chałupki - Warszawa Wschodnia? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Chałupki - Warszawa Wschodnia, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 41008?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 41008.
Rozkład jazdy kolej IC 41008
Kolej linia IC 41008 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 06:20
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 06:20 | Pojedynczy odjazd |
wt | 06:20 | Pojedynczy odjazd |
śr | 06:20 | Pojedynczy odjazd |
czw | 06:20 | Pojedynczy odjazd |
pt | 06:20 | Pojedynczy odjazd |
sob | 06:20 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 06:20 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 41008 (rusza z Chałupki), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 41008 (kierunek (Warszawa Wschodnia)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 41008 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 41008 (kierunek: (Warszawa Wschodnia)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 41008 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 41008 to Chałupki, a ostatni Warszawa Wschodnia. IC 41008 (Warszawa Wschodnia) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 41008 ma 13 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 276 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 41008 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 41008, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 41008 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 41008 (Warszawa Wschodnia) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 41008 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 41008 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 5360 - Gdynia Główna - Zakopane/ Rozkład
- IC 1533 - Łódź Fabryczna - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 53104 - Gdynia Główna - Zakopane/ Rozkład
- IC 78173 - Poznań Główny - Ustka/ Rozkład
- IC 21105 - Lublin Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 16108 - Warszawa Gdańska - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 13100 - Warszawa Wschodnia - Przemyśl Główny/ Rozkład
- TLK 53172 - Hel - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 43006 - Petrovice u Karviné - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 666073 - Marciszów - Janowice Wielkie
- TLK 12010 - Warszawa Wschodnia - Jahodyn/ Rozkład
- EIP 3112 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 75101 - Zielona Góra Główna - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 7322 - Poznań Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 57102 - Olsztyn Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- TLK 35170 - Zakopane - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 30103 - Kraków Główny - Przemyśl Główny/ Rozkład
- EIC 5140 - Hel - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 21160 - Lublin Główny - Warszawa Centralna/ Rozkład
- IC 81150 - Kołobrzeg - Łódź Kaliska/ Rozkład