Linia IC 16106
Białystok - Wrocław Główny
PKP Intercity
kolej IC 16106 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 16106 (Wrocław Główny) ma 28 stacji rozpoczynając z Białystok a kończąc na Wrocław Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 16106 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 16:20. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 16106 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wrocław Główny (28 przystanków)
Białystok
Białystok Zielone Wzgórza
Łapy
Szepietowo
Czyżew
Małkinia
Łochów
Tłuszcz
Wołomin
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Zachodnia
Żyrardów
Skierniewice
Koluszki
Łódź Widzew
Łódź Chojny
Pabianice
Łask
Zduńska Wola
Sieradz
Kalisz
Ostrów Wielkopolski
Twardogóra
Oleśnica Rataje
Wrocław Nadodrze
Wrocław Mikołajów
Wrocław Główny
FAQ dla IC 16106
O której zaczyna kursować kolej IC 16106?
kolej IC 16106 rozpoczyna kurs o 16:20 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 16106?
Kolej IC 16106 kończy kursowanie o 16:20 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 16106?
Kiedy przyjedzie kolej linii Białystok - Wrocław Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Białystok - Wrocław Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 16106?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 16106.
Rozkład jazdy kolej IC 16106
Kolej linia IC 16106 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 16:20
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 16:20 | Pojedynczy odjazd |
wt | 16:20 | Pojedynczy odjazd |
śr | 16:20 | Pojedynczy odjazd |
czw | 16:20 | Pojedynczy odjazd |
pt | 16:20 | Pojedynczy odjazd |
sob | 16:20 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 16:20 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 16106 (rusza z Białystok), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 16106 (kierunek (Wrocław Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 16106 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 16106 (kierunek: (Wrocław Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 16106 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 16106 to Białystok, a ostatni Wrocław Główny. IC 16106 (Wrocław Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 16106 ma 28 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 444 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 16106 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 16106, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 16106 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 16106 (Wrocław Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 16106 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 16106 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 5360 - Gdynia Główna - Zakopane/ Rozkład
- EIC 17000 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 85100 - Szczecin Główny - Gdańsk Główny/ Rozkład
- TLK 16190 - Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba Górna/ Rozkład
- TLK 64174 - Wrocław Główny - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 75106 - Poznań Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 33014 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 58100 - Gdańsk Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- EIP 1310 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 37000 - Przemyśl Główny - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 2100 - Lublin Główny - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 46000 - Bohumín - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 68161 - Wrocław Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 3128 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 12160 - Warszawa Zachodnia - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 68103 - Wrocław Główny - Słupsk/ Rozkład
- IC 31104 - Przemyśl Główny - Sandomierz/ Rozkład
- IC 31102 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 22002 - Chełm - Jahodyn/ Rozkład
- IC 18110 - Warszawa Wschodnia - Piła Główna/ Rozkład