Linia EIC 17000
Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)
PKP Intercity
kolej EIC 17000 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej EIC 17000 (Frankfurt (Oder)) ma 10 stacji rozpoczynając z Warszawa Wschodnia a kończąc na Frankfurt (Oder).
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej EIC 17000 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 04:34. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej EIC 17000 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Frankfurt (Oder) (10 przystanków)
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Zachodnia
Kutno
Konin
Poznań Główny
Zbąszynek
Świebodzin
Rzepin
Frankfurt (Oder)
FAQ dla EIC 17000
O której zaczyna kursować kolej EIC 17000?
kolej EIC 17000 rozpoczyna kurs o 04:34 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej EIC 17000?
Kolej EIC 17000 kończy kursowanie o 04:34 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej EIC 17000?
Kiedy przyjedzie kolej linii Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder), który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej EIC 17000?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej EIC 17000.
Rozkład jazdy kolej EIC 17000
Kolej linia EIC 17000 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:34
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:34 | Pojedynczy odjazd |
wt | 04:34 | Pojedynczy odjazd |
śr | 04:34 | Pojedynczy odjazd |
czw | 04:34 | Pojedynczy odjazd |
pt | 04:34 | Pojedynczy odjazd |
sob | 04:34 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 04:34 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii EIC 17000 (rusza z Warszawa Wschodnia), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią EIC 17000 (kierunek (Frankfurt (Oder))) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej EIC 17000 - opłata
Taryfy w pojeździe linii EIC 17000 (kierunek: (Frankfurt (Oder))) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
EIC 17000 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej EIC 17000 to Warszawa Wschodnia, a ostatni Frankfurt (Oder). EIC 17000 (Frankfurt (Oder)) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: EIC 17000 ma 10 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 275 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej EIC 17000 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej EIC 17000, którymi możesz podróżować.
Kolej linii EIC 17000 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię EIC 17000 (Frankfurt (Oder)) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii EIC 17000 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii EIC 17000 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 3806 - Kraków Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 4526 - Katowice - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 61108 - Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 81110 - Piła Główna - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 71101 - Zielona Góra Główna - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 20100 - Hrubieszów Miasto - Stalowa Wola Rozwadów/ Rozkład
- TLK 666048 - Janowice Wielkie - Marciszów
- EIP 3500 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 53170 - Gdynia Główna - Zakopane/ Rozkład
- EIP 3504 - Kraków Główny - Gdynia Główna
- IC 83106 - Piła Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 14010 - Warszawa Wschodnia - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- IC 34006 - Kraków Główny - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- IC 22002 - Chełm - Jahodyn/ Rozkład
- IC 5354 - Hel - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 3722 - Kraków Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 5604 - Gdynia Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 5422 - Olsztyn Główny - Racibórz/ Rozkład
- TLK 33110 - Zagórz - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 61107 - Wrocław Główny - Białystok/ Rozkład