Linia IC 18106
Warszawa Wschodnia - Świnoujście
PKP Intercity
kolej IC 18106 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 18106 (Świnoujście) ma 25 stacji rozpoczynając z Warszawa Wschodnia a kończąc na Świnoujście.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 18106 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 13:09. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 18106 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Świnoujście (25 przystanków)
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Zachodnia
Sochaczew
Łowicz Główny
Kutno
Koło
Konin
Słupca
Września
Swarzędz
Poznań Główny
Szamotuły
Wronki
Krzyż
Dobiegniew
Choszczno
Stargard
Szczecin Dąbie
Szczecin Główny
Szczecin Dąbie
Goleniów
Wysoka Kamieńska
Międzyzdroje
Świnoujście
FAQ dla IC 18106
O której zaczyna kursować kolej IC 18106?
kolej IC 18106 rozpoczyna kurs o 13:09 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 18106?
Kolej IC 18106 kończy kursowanie o 13:09 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 18106?
Kiedy przyjedzie kolej linii Warszawa Wschodnia - Świnoujście? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Warszawa Wschodnia - Świnoujście, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 18106?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 18106.
Rozkład jazdy kolej IC 18106
Kolej linia IC 18106 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 13:09
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 13:09 | Pojedynczy odjazd |
wt | 13:09 | Pojedynczy odjazd |
śr | 13:09 | Pojedynczy odjazd |
czw | 13:09 | Pojedynczy odjazd |
pt | 13:09 | Pojedynczy odjazd |
sob | 13:09 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 13:09 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 18106 (rusza z Warszawa Wschodnia), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 18106 (kierunek (Świnoujście)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 18106 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 18106 (kierunek: (Świnoujście)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 18106 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 18106 to Warszawa Wschodnia, a ostatni Świnoujście. IC 18106 (Świnoujście) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 18106 ma 25 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 451 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 18106 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 18106, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 18106 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 18106 (Świnoujście) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 18106 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 18106 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 80150 - Ustka - Słupsk/ Rozkład
- IC 21100 - Chełm - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 54150 - Bydgoszcz Główna - Bielsko-Biała Główna
- IC 86104 - Szczecin Główny - Wrocław Główny
- TLK 52150 - Hel - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 13102 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 5362 - Gdynia Główna - Przemyśl Główny/ Rozkład
- EIP 1310 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- EIP 5310 - Gdynia Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 35150 - Zakopane - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 43006 - Petrovice u Karviné - Kraków Główny/ Rozkład
- EIC 71002 - Frankfurt (Oder) - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 57000 - Gdynia Główna - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- TLK 50153 - Lębork - Łeba/ Rozkład
- IC 91131 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 3120 - Zakopane - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 60103 - Wrocław Główny - Kłodzko Miasto/ Rozkład
- IC 54000 - Gdynia Główna - Bohumín/ Rozkład
- IC 10110 - Białystok - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 57106 - Gdynia Główna - Poznań Główny/ Rozkład