Linia IC 20100
Hrubieszów Miasto - Stalowa Wola Rozwadów
PKP Intercity
kolej IC 20100 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 20100 (Stalowa Wola Rozwadów) ma 11 stacji rozpoczynając z Hrubieszów Miasto a kończąc na Stalowa Wola Rozwadów.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 20100 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 05:52. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 20100 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Stalowa Wola Rozwadów (11 przystanków)
Hrubieszów Miasto
Werbkowice
Zamość Wschód
Zamość Starówka
Zamość
Zawada
Szczebrzeszyn
Zwierzyniec
Tereszpol Biłgorajski
Biłgoraj
Stalowa Wola Rozwadów
FAQ dla IC 20100
O której zaczyna kursować kolej IC 20100?
kolej IC 20100 rozpoczyna kurs o 05:52 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 20100?
Kolej IC 20100 kończy kursowanie o 05:52 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 20100?
Kiedy przyjedzie kolej linii Hrubieszów Miasto - Stalowa Wola Rozwadów? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Hrubieszów Miasto - Stalowa Wola Rozwadów, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 20100?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 20100.
Rozkład jazdy kolej IC 20100
Kolej linia IC 20100 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:52
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:52 | Pojedynczy odjazd |
wt | 05:52 | Pojedynczy odjazd |
śr | 05:52 | Pojedynczy odjazd |
czw | 05:52 | Pojedynczy odjazd |
pt | 05:52 | Pojedynczy odjazd |
sob | 05:52 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 05:52 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 20100 (rusza z Hrubieszów Miasto), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 20100 (kierunek (Stalowa Wola Rozwadów)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 20100 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 20100 (kierunek: (Stalowa Wola Rozwadów)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 20100 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 20100 to Hrubieszów Miasto, a ostatni Stalowa Wola Rozwadów. IC 20100 (Stalowa Wola Rozwadów) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 20100 ma 11 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 145 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 20100 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 20100, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 20100 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 20100 (Stalowa Wola Rozwadów) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 20100 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 20100 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- EIC 4550 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna
- IC 17102 - Warszawa Wschodnia - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- EIC 17000 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 14004 - Warszawa Wschodnia - Bohumín/ Rozkład
- IC 2520 - Lublin Główny - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 3804 - Przemyśl Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 5110 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 21105 - Lublin Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- EIC 17002 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- EIP 5310 - Gdynia Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 31000 - Kraków Główny - Mockava/ Rozkład
- IC 31106 - Przemyśl Główny - Sandomierz/ Rozkład
- TLK 63106 - Jelenia Góra - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 75105 - Zielona Góra Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 5112 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- EIP 4504 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- EIP 4502 - Gliwice - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 10110 - Białystok - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- EIP 5308 - Gdynia Główna - Rzeszów Główny/ Rozkład
- IC 1322 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład