Linia IC 22007
Jahodyn - Chełm
PKP Intercity
kolej IC 22007 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 22007 (Chełm) ma 2 stacji rozpoczynając z Jahodyn a kończąc na Chełm.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 22007 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 03:38. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 22007 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Chełm (2 przystanków)
Jahodyn
Chełm
FAQ dla IC 22007
O której zaczyna kursować kolej IC 22007?
kolej IC 22007 rozpoczyna kurs o 03:38 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 22007?
Kolej IC 22007 kończy kursowanie o 03:38 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 22007?
Kiedy przyjedzie kolej linii Jahodyn - Chełm? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Jahodyn - Chełm, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 22007?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 22007.
Rozkład jazdy kolej IC 22007
Kolej linia IC 22007 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 03:38
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 03:38 | Pojedynczy odjazd |
wt | 03:38 | Pojedynczy odjazd |
śr | 03:38 | Pojedynczy odjazd |
czw | 03:38 | Pojedynczy odjazd |
pt | 03:38 | Pojedynczy odjazd |
sob | 03:38 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 03:38 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 22007 (rusza z Jahodyn), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 22007 (kierunek (Chełm)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 22007 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 22007 (kierunek: (Chełm)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 22007 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 22007 to Jahodyn, a ostatni Chełm. IC 22007 (Chełm) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 22007 ma 2 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 124 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 22007 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 22007, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 22007 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 22007 (Chełm) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 22007 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 22007 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 5312 - Gdynia Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 57108 - Gdynia Główna - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- TLK 35102 - Zakopane - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 30104 - Kraków Główny - Krynica Zdrój/ Rozkład
- IC 5110 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 28102 - Lublin Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 1650 - Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba Górna/ Rozkład
- EIP 5404 - Gdynia Główna - Gliwice/ Rozkład
- TLK 53172 - Hel - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 38170 - Kraków Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 86103 - Słupsk - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 63106 - Jelenia Góra - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 46174 - Bielsko-Biała Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 9109 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 5328 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 5112 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 1904 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 51150 - Łeba - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 10100 - Warszawa Wschodnia - Białystok/ Rozkład
- IC 1526 - Warszawa Centralna - Bydgoszcz Główna/ Rozkład