Linia IC 57108
Gdynia Główna - Zielona Góra Główna
PKP Intercity
kolej IC 57108 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 57108 (Zielona Góra Główna) ma 21 stacji rozpoczynając z Gdynia Główna a kończąc na Zielona Góra Główna.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 57108 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 05:50. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 57108 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Zielona Góra Główna (21 przystanków)
Gdynia Główna
Sopot
Gdańsk Oliwa
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Główny
Pruszcz Gdański
Tczew
Smętowo
Laskowice Pomorskie
Bydgoszcz Główna
Inowrocław
Mogilno
Gniezno
Poznań Główny
Opalenica
Nowy Tomyśl
Zbąszyń
Zbąszynek
Babimost
Sulechów
Zielona Góra Główna
FAQ dla IC 57108
O której zaczyna kursować kolej IC 57108?
kolej IC 57108 rozpoczyna kurs o 05:50 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 57108?
Kolej IC 57108 kończy kursowanie o 05:50 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 57108?
Kiedy przyjedzie kolej linii Gdynia Główna - Zielona Góra Główna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Gdynia Główna - Zielona Góra Główna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 57108?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 57108.
Rozkład jazdy kolej IC 57108
Kolej linia IC 57108 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:50
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:50 | Pojedynczy odjazd |
wt | 05:50 | Pojedynczy odjazd |
śr | 05:50 | Pojedynczy odjazd |
czw | 05:50 | Pojedynczy odjazd |
pt | 05:50 | Pojedynczy odjazd |
sob | 05:50 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 05:50 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 57108 (rusza z Gdynia Główna), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 57108 (kierunek (Zielona Góra Główna)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 57108 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 57108 (kierunek: (Zielona Góra Główna)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 57108 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 57108 to Gdynia Główna, a ostatni Zielona Góra Główna. IC 57108 (Zielona Góra Główna) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 57108 ma 21 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 326 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 57108 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 57108, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 57108 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 57108 (Zielona Góra Główna) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 57108 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 57108 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 3522 - Kraków Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 38106 - Kraków Główny - Piła Główna/ Rozkład
- IC 86157 - Ustka - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 22007 - Jahodyn - Chełm/ Rozkład
- IC 65151 - Wrocław Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 55174 - Hel - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 33100 - Krynica Zdrój - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 3520 - Kraków Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 1420 - Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 86160 - Kołobrzeg - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 72102 - Poznań Główny - Lublin Główny/ Rozkład
- TLK 40170 - Gliwice - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 1424 - Płock - Katowice/ Rozkład
- TLK 33028 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 1520 - Warszawa Zachodnia - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 85107 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 5326 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 17104 - Warszawa Wschodnia - Poznań Główny/ Rozkład
- TLK 18109 - Łódź Kaliska - Szczecin Główny
- IC 61107 - Wrocław Główny - Białystok/ Rozkład