Linia IC 34002
Przemyśl Główny - Bohumín
PKP Intercity
kolej IC 34002 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 34002 (Bohumín) ma 21 stacji rozpoczynając z Przemyśl Główny a kończąc na Bohumin.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 34002 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 11:21. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 34002 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bohumín (21 przystanków)
Przemyśl Główny
Przemyśl Zasanie
Jarosław
Przeworsk
Łańcut
Rzeszów Główny
Dębica
Tarnów
Bochnia
Kraków Płaszów
Kraków Główny
Krzeszowice
Trzebinia
Chrzanów Śródmieście
Oświęcim
Czechowice-Dziedzice
Żory
Rybnik
Wodzisław Śląski
Chałupki
Bohumin
FAQ dla IC 34002
O której zaczyna kursować kolej IC 34002?
kolej IC 34002 rozpoczyna kurs o 11:21 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 34002?
Kolej IC 34002 kończy kursowanie o 11:21 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 34002?
Kiedy przyjedzie kolej linii Przemyśl Główny - Bohumín? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Przemyśl Główny - Bohumín, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 34002?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 34002.
Rozkład jazdy kolej IC 34002
Kolej linia IC 34002 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 11:21
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 11:21 | Pojedynczy odjazd |
wt | 11:21 | Pojedynczy odjazd |
śr | 11:21 | Pojedynczy odjazd |
czw | 11:21 | Pojedynczy odjazd |
pt | 11:21 | Pojedynczy odjazd |
sob | 11:21 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 11:21 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 34002 (rusza z Przemyśl Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 34002 (kierunek (Bohumín)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 34002 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 34002 (kierunek: (Bohumín)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 34002 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 34002 to Przemyśl Główny, a ostatni Bohumin. IC 34002 (Bohumín) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 34002 ma 21 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 309 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 34002 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 34002, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 34002 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 34002 (Bohumín) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 34002 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 34002 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 85110 - Kostrzyn - Gdynia Główna/ Rozkład
- EIP 1312 - Warszawa Centralna - Kraków Główny/ Rozkład
- EIC 1541 - Warszawa Zachodnia - Hel/ Rozkład
- IC 14004 - Warszawa Wschodnia - Bohumín/ Rozkład
- TLK 58110 - Gdynia Główna - Kostrzyn/ Rozkład
- EIC 17002 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 3820 - Kraków Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 31106 - Przemyśl Główny - Sandomierz/ Rozkład
- TLK 33018 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 43006 - Petrovice u Karviné - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 1320 - Warszawa Wschodnia - Zakopane/ Rozkład
- TLK 33028 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 7322 - Poznań Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- EIP 1602 - Warszawa Wschodnia - Jelenia Góra/ Rozkład
- IC 38192 - Zakopane - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 34006 - Kraków Główny - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- IC 71104 - Poznań Główny - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 66104 - Jelenia Góra - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 1910 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 1620 - Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny/ Rozkład