Linia TLK 85110
Kostrzyn - Gdynia Główna
PKP Intercity
kolej TLK 85110 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej TLK 85110 (Gdynia Główna) ma 25 stacji rozpoczynając z Kostrzyn a kończąc na Gdynia Główna.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej TLK 85110 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 15:19. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej TLK 85110 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Gdynia Główna (25 przystanków)
Kostrzyn
Witnica
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski Wschodni
Strzelce Krajeńskie Wschód
Nowe Drezdenko
Krzyż
Wieleń
Trzcianka
Piła Główna
Krajenka
Złotów
Lipka Krajeńska
Chojnice
Czersk
Łąg
Czarna Woda
Kaliska
Starogard Gdański
Tczew
Gdańsk Główny
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Oliwa
Sopot
Gdynia Główna
FAQ dla TLK 85110
O której zaczyna kursować kolej TLK 85110?
kolej TLK 85110 rozpoczyna kurs o 15:19 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej TLK 85110?
Kolej TLK 85110 kończy kursowanie o 15:19 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej TLK 85110?
Kiedy przyjedzie kolej linii Kostrzyn - Gdynia Główna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Kostrzyn - Gdynia Główna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej TLK 85110?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej TLK 85110.
Rozkład jazdy kolej TLK 85110
Kolej linia TLK 85110 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 15:19
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
wt | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
śr | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
czw | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
pt | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
sob | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 15:19 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii TLK 85110 (rusza z Kostrzyn), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią TLK 85110 (kierunek (Gdynia Główna)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej TLK 85110 - opłata
Taryfy w pojeździe linii TLK 85110 (kierunek: (Gdynia Główna)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
TLK 85110 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej TLK 85110 to Kostrzyn, a ostatni Gdynia Główna. TLK 85110 (Gdynia Główna) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: TLK 85110 ma 25 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 380 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej TLK 85110 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej TLK 85110, którymi możesz podróżować.
Kolej linii TLK 85110 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię TLK 85110 (Gdynia Główna) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii TLK 85110 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii TLK 85110 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- EIC 6100 - Wrocław Główny - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- TLK 35102 - Zakopane - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 7201 - Żary - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 2701 - Lublin Główny - Żary/ Rozkład
- IC 4122 - Bielsko-Biała Główna - Białystok/ Rozkład
- IC 86160 - Kołobrzeg - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 6501 - Wrocław Główny - Gdynia Główna
- IC 72102 - Poznań Główny - Lublin Główny/ Rozkład
- TLK 666057 - Marciszów - Janowice Wielkie
- IC 38172 - Przemyśl Główny - Świnoujście/ Rozkład
- TLK 61190 - Szklarska Poręba Górna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 63106 - Jelenia Góra - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 66106 - Kłodzko Miasto - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 12160 - Warszawa Zachodnia - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 65105 - Wrocław Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 34006 - Kraków Główny - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- IC 5320 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 22002 - Chełm - Jahodyn/ Rozkład
- IC 120 - Dorohusk - Jahodyn/ Rozkład
- IC 1906 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład