Linia IC 43002
Bohumín - Przemyśl Główny
PKP Intercity
kolej IC 43002 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 43002 (Przemyśl Główny) ma 21 stacji rozpoczynając z Bohumin a kończąc na Przemyśl Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 43002 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 11:27. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 43002 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Przemyśl Główny (21 przystanków)
Bohumin
Chałupki
Wodzisław Śląski
Rybnik
Żory
Czechowice-Dziedzice
Oświęcim
Chrzanów Śródmieście
Trzebinia
Krzeszowice
Kraków Główny
Kraków Płaszów
Bochnia
Tarnów
Dębica
Rzeszów Główny
Łańcut
Przeworsk
Jarosław
Przemyśl Zasanie
Przemyśl Główny
FAQ dla IC 43002
O której zaczyna kursować kolej IC 43002?
kolej IC 43002 rozpoczyna kurs o 11:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 43002?
Kolej IC 43002 kończy kursowanie o 11:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 43002?
Kiedy przyjedzie kolej linii Bohumín - Przemyśl Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Bohumín - Przemyśl Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 43002?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 43002.
Rozkład jazdy kolej IC 43002
Kolej linia IC 43002 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 11:27
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 11:27 | Pojedynczy odjazd |
wt | 11:27 | Pojedynczy odjazd |
śr | 11:27 | Pojedynczy odjazd |
czw | 11:27 | Pojedynczy odjazd |
pt | 11:27 | Pojedynczy odjazd |
sob | 11:27 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 11:27 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 43002 (rusza z Bohumin), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 43002 (kierunek (Przemyśl Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 43002 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 43002 (kierunek: (Przemyśl Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 43002 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 43002 to Bohumin, a ostatni Przemyśl Główny. IC 43002 (Przemyśl Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 43002 ma 21 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 331 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 43002 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 43002, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 43002 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 43002 (Przemyśl Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 43002 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 43002 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 54150 - Bydgoszcz Główna - Bielsko-Biała Główna
- EIC 17000 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 56150 - Gdynia Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- EIC 5840 - Gdynia Główna - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 58103 - Olsztyn Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- TLK 35190 - Kraków Główny - Łeba/ Rozkład
- TLK 33007 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- IC 23100 - Lublin Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 44170 - Bielsko-Biała Główna - Gliwice/ Rozkład
- IC 32100 - Kraków Główny - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 18170 - Warszawa Wschodnia - Świnoujście/ Rozkład
- IC 1520 - Warszawa Zachodnia - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 17100 - Warszawa Wschodnia - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 5130 - Bydgoszcz Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 5122 - Olsztyn Główny - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 31102 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- EIP 3506 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 1000 - Warszawa Zachodnia - Białystok/ Rozkład
- TLK 36102 - Kraków Główny - Jelenia Góra/ Rozkład
- IC 11100 - Warszawa Wschodnia - Terespol