Linia IC 60107
Wrocław Główny - Kłodzko Miasto
PKP Intercity
kolej IC 60107 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 60107 (Kłodzko Miasto) ma 7 stacji rozpoczynając z Wrocław Główny a kończąc na Kłodzko Miasto.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 60107 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 17:31. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 60107 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Kłodzko Miasto (7 przystanków)
Wrocław Główny
Strzelin
Ziębice
Kamieniec Ząbkowicki
Bardo Śląskie
Kłodzko Główne
Kłodzko Miasto
FAQ dla IC 60107
O której zaczyna kursować kolej IC 60107?
kolej IC 60107 rozpoczyna kurs o 17:31 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 60107?
Kolej IC 60107 kończy kursowanie o 17:31 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 60107?
Kiedy przyjedzie kolej linii Wrocław Główny - Kłodzko Miasto? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Wrocław Główny - Kłodzko Miasto, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 60107?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 60107.
Rozkład jazdy kolej IC 60107
Kolej linia IC 60107 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 17:31
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 17:31 | Pojedynczy odjazd |
wt | 17:31 | Pojedynczy odjazd |
śr | 17:31 | Pojedynczy odjazd |
czw | 17:31 | Pojedynczy odjazd |
pt | 17:31 | Pojedynczy odjazd |
sob | 17:31 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 17:31 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 60107 (rusza z Wrocław Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 60107 (kierunek (Kłodzko Miasto)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 60107 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 60107 (kierunek: (Kłodzko Miasto)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 60107 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 60107 to Wrocław Główny, a ostatni Kłodzko Miasto. IC 60107 (Kłodzko Miasto) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 60107 ma 7 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 89 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 60107 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 60107, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 60107 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 60107 (Kłodzko Miasto) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 60107 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 60107 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 3526 - Kraków Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- EIP 1312 - Warszawa Centralna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 22011 - Jahodyn - Chełm/ Rozkład
- IC 4122 - Bielsko-Biała Główna - Białystok/ Rozkład
- IC 22101 - Stalowa Wola Rozwadów - Hrubieszów Miasto/ Rozkład
- TLK 16100 - Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba Górna/ Rozkład
- IC 68101 - Wrocław Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 13000 - Mockava - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 35172 - Kraków Główny - Hel/ Rozkład
- IC 5112 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 28100 - Lublin Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- TLK 60103 - Wrocław Główny - Kłodzko Miasto/ Rozkład
- IC 52100 - Bydgoszcz Główna - Chełm/ Rozkład
- IC 71104 - Poznań Główny - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 3720 - Kraków Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 3554 - Przemyśl Główny - Hel/ Rozkład
- TLK 42000 - Bohumín - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 57106 - Gdynia Główna - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 6503 - Wrocław Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- EIC 17004 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład