Linia IC 22011
Jahodyn - Chełm
PKP Intercity
kolej IC 22011 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 22011 (Chełm) ma 2 stacji rozpoczynając z Jahodyn a kończąc na Chełm.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 22011 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 14:27. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 22011 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Chełm (2 przystanków)
Jahodyn
Chełm
FAQ dla IC 22011
O której zaczyna kursować kolej IC 22011?
kolej IC 22011 rozpoczyna kurs o 14:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 22011?
Kolej IC 22011 kończy kursowanie o 14:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 22011?
Kiedy przyjedzie kolej linii Jahodyn - Chełm? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Jahodyn - Chełm, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 22011?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 22011.
Rozkład jazdy kolej IC 22011
Kolej linia IC 22011 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 14:27
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 14:27 | Pojedynczy odjazd |
wt | 14:27 | Pojedynczy odjazd |
śr | 14:27 | Pojedynczy odjazd |
czw | 14:27 | Pojedynczy odjazd |
pt | 14:27 | Pojedynczy odjazd |
sob | 14:27 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 14:27 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 22011 (rusza z Jahodyn), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 22011 (kierunek (Chełm)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 22011 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 22011 (kierunek: (Chełm)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 22011 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 22011 to Jahodyn, a ostatni Chełm. IC 22011 (Chełm) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 22011 ma 2 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 126 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 22011 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 22011, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 22011 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 22011 (Chełm) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 22011 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 22011 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 11102 - Warszawa Zachodnia - Terespol/ Rozkład
- EIP 3108 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 30100 - Kraków Główny - Krynica Zdrój/ Rozkład
- IC 78173 - Poznań Główny - Ustka/ Rozkład
- IC 42102 - Gliwice - Kielce/ Rozkład
- IC 68155 - Wrocław Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 16108 - Warszawa Gdańska - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 54102 - Gdynia Główna - Katowice/ Rozkład
- IC 66106 - Kłodzko Miasto - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 50153 - Lębork - Łeba/ Rozkład
- IC 13106 - Warszawa Wschodnia - Ostrowiec Świętokrzyski/ Rozkład
- TLK 666048 - Janowice Wielkie - Marciszów
- IC 37002 - Kraków Główny - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 51128 - Gdynia Główna - Łódź Kaliska/ Rozkład
- IC 1904 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- EIP 4508 - Gliwice - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 10100 - Warszawa Wschodnia - Białystok/ Rozkład
- EIP 4506 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 21010 - Jahodyn - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- EIP 5400 - Gdynia Główna - Gliwice/ Rozkład