Linia IC 6121
Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia
PKP Intercity
kolej IC 6121 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 6121 (Warszawa Wschodnia) ma 21 stacji rozpoczynając z Wrocław Główny a kończąc na Warszawa Wschodnia.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 6121 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 19:27. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 6121 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Warszawa Wschodnia (21 przystanków)
Wrocław Główny
Wrocław Mikołajów
Wrocław Nadodrze
Oleśnica Rataje
Milicz
Krotoszyn
Ostrów Wielkopolski
Kalisz
Sieradz
Zduńska Wola
Łask
Pabianice
Łódź Retkinia
Łódź Chojny
Łódź Widzew
Koluszki
Skierniewice
Żyrardów
Grodzisk Mazowiecki
Warszawa Gdańska
Warszawa Wschodnia
FAQ dla IC 6121
O której zaczyna kursować kolej IC 6121?
kolej IC 6121 rozpoczyna kurs o 19:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 6121?
Kolej IC 6121 kończy kursowanie o 19:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 6121?
Kiedy przyjedzie kolej linii Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 6121?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 6121.
Rozkład jazdy kolej IC 6121
Kolej linia IC 6121 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 19:27
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 19:27 | Pojedynczy odjazd |
wt | 19:27 | Pojedynczy odjazd |
śr | 19:27 | Pojedynczy odjazd |
czw | 19:27 | Pojedynczy odjazd |
pt | 19:27 | Pojedynczy odjazd |
sob | 19:27 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 19:27 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 6121 (rusza z Wrocław Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 6121 (kierunek (Warszawa Wschodnia)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 6121 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 6121 (kierunek: (Warszawa Wschodnia)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 6121 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 6121 to Wrocław Główny, a ostatni Warszawa Wschodnia. IC 6121 (Warszawa Wschodnia) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 6121 ma 21 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 314 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 6121 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 6121, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 6121 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 6121 (Warszawa Wschodnia) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 6121 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 6121 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 36100 - Kraków Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 86104 - Szczecin Główny - Wrocław Główny
- IC 86100 - Kołobrzeg - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 14006 - Warszawa Wschodnia - Bohumín/ Rozkład
- IC 75109 - Zielona Góra Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 1510 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 57100 - Olsztyn Główny - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 38172 - Przemyśl Główny - Świnoujście/ Rozkład
- IC 14000 - Warszawa Wschodnia - Bohumín/ Rozkład
- IC 13000 - Mockava - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 5602 - Gdynia Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 1520 - Warszawa Zachodnia - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 17100 - Warszawa Wschodnia - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 5320 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 3720 - Kraków Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- EIP 1300 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 80100 - Gorzów Wielkopolski - Piła Główna/ Rozkład
- IC 31108 - Kraków Główny - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 85102 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- TLK 83174 - Świnoujście - Kraków Główny/ Rozkład