Linia IC 14006
Warszawa Wschodnia - Bohumín
PKP Intercity
kolej IC 14006 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 14006 (Bohumín) ma 14 stacji rozpoczynając z Warszawa Wschodnia a kończąc na Bohumin.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 14006 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 13:04. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 14006 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bohumín (14 przystanków)
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Zachodnia
Opoczno Południe
Włoszczowa Północ
Zawiercie
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec Główny
Katowice
Tychy
Rybnik
Wodzisław Śląski
Chałupki
Bohumin
FAQ dla IC 14006
O której zaczyna kursować kolej IC 14006?
kolej IC 14006 rozpoczyna kurs o 13:04 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 14006?
Kolej IC 14006 kończy kursowanie o 13:04 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 14006?
Kiedy przyjedzie kolej linii Warszawa Wschodnia - Bohumín? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Warszawa Wschodnia - Bohumín, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 14006?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 14006.
Rozkład jazdy kolej IC 14006
Kolej linia IC 14006 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 13:04
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 13:04 | Pojedynczy odjazd |
wt | 13:04 | Pojedynczy odjazd |
śr | 13:04 | Pojedynczy odjazd |
czw | 13:04 | Pojedynczy odjazd |
pt | 13:04 | Pojedynczy odjazd |
sob | 13:04 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 13:04 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 14006 (rusza z Warszawa Wschodnia), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 14006 (kierunek (Bohumín)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 14006 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 14006 (kierunek: (Bohumín)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 14006 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 14006 to Warszawa Wschodnia, a ostatni Bohumin. IC 14006 (Bohumín) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 14006 ma 14 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 284 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 14006 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 14006, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 14006 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 14006 (Bohumín) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 14006 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 14006 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- EIC 1850 - Warszawa Zachodnia - Kołobrzeg/ Rozkład
- EIC 5840 - Gdynia Główna - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 14004 - Warszawa Wschodnia - Bohumín/ Rozkład
- IC 2701 - Lublin Główny - Żary/ Rozkład
- IC 28104 - Hrubieszów Miasto - Świnoujście/ Rozkład
- IC 1420 - Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- EIC 1410 - Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 86103 - Słupsk - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 1524 - Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 5460 - Olsztyn Główny - Wisła Uzdrowisko/ Rozkład
- IC 4522 - Racibórz - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 3604 - Przemyśl Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 3514 - Przemyśl Główny - Gdynia Główna
- TLK 666064 - Janowice Wielkie - Marciszów
- IC 11160 - Białystok - Warszawa Centralna/ Rozkład
- TLK 18109 - Łódź Kaliska - Szczecin Główny
- IC 3512 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 6304 - Wrocław Główny - Przemyśl Główny/ Rozkład
- TLK 42000 - Bohumín - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 84102 - Ustka - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład