Linia IC 62100
Wrocław Główny - Lublin Główny
PKP Intercity
kolej IC 62100 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 62100 (Lublin Główny) ma 23 stacji rozpoczynając z Wrocław Główny a kończąc na Lublin Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 62100 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 09:50. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 62100 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Lublin Główny (23 przystanków)
Wrocław Główny
Oława
Brzeg
Opole Główne
Strzelce Opolskie
Gliwice
Zabrze
Chorzów Batory
Katowice
Sosnowiec Główny
Będzin Miasto
Dąbrowa Górnicza
Zawiercie
Włoszczowa
Kielce
Suchedniów
Skarżysko Kamienna
Radom Główny
Pionki Zachodnie
Puławy Miasto
Nałęczów
Lublin Zachodni
Lublin Główny
FAQ dla IC 62100
O której zaczyna kursować kolej IC 62100?
kolej IC 62100 rozpoczyna kurs o 09:50 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 62100?
Kolej IC 62100 kończy kursowanie o 09:50 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 62100?
Kiedy przyjedzie kolej linii Wrocław Główny - Lublin Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Wrocław Główny - Lublin Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 62100?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 62100.
Rozkład jazdy kolej IC 62100
Kolej linia IC 62100 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 09:50
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 09:50 | Pojedynczy odjazd |
wt | 09:50 | Pojedynczy odjazd |
śr | 09:50 | Pojedynczy odjazd |
czw | 09:50 | Pojedynczy odjazd |
pt | 09:50 | Pojedynczy odjazd |
sob | 09:50 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 09:50 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 62100 (rusza z Wrocław Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 62100 (kierunek (Lublin Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 62100 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 62100 (kierunek: (Lublin Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 62100 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 62100 to Wrocław Główny, a ostatni Lublin Główny. IC 62100 (Lublin Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 62100 ma 23 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 402 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 62100 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 62100, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 62100 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 62100 (Lublin Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 62100 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 62100 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 56104 - Olsztyn Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 50191 - Gdynia Główna - Hel/ Rozkład
- TLK 58110 - Gdynia Główna - Kostrzyn/ Rozkład
- IC 33014 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 11114 - Terespol - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 3520 - Kraków Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 81114 - Kołobrzeg - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- TLK 12010 - Warszawa Wschodnia - Jahodyn/ Rozkład
- IC 85105 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 84151 - Ustka - Katowice/ Rozkład
- TLK 63106 - Jelenia Góra - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 5328 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 85107 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 3514 - Przemyśl Główny - Gdynia Główna
- TLK 34004 - Kraków Główny - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- EIP 3104 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- EIP 1300 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 12104 - Warszawa Wschodnia - Lublin Główny/ Rozkład
- EIP 1400 - Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 8328 - Kołobrzeg - Przemyśl Główny/ Rozkład