Linia IC 85107
Szczecin Główny - Olsztyn Główny
PKP Intercity
kolej IC 85107 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 85107 (Olsztyn Główny) ma 26 stacji rozpoczynając z Szczecin Główny a kończąc na Olsztyn Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 85107 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 07:15. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 85107 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Olsztyn Główny (26 przystanków)
Szczecin Główny
Szczecin Dąbie
Stargard
Chociwel
Runowo Pomorskie
Łobez
Świdwin
Białogard
Koszalin
Sławno
Słupsk
Lębork
Wejherowo
Rumia
Gdynia Główna
Sopot
Gdańsk Oliwa
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Główny
Tczew
Malbork
Elbląg
Pasłęk
Morąg
Olsztyn Zachodni
Olsztyn Główny
FAQ dla IC 85107
O której zaczyna kursować kolej IC 85107?
kolej IC 85107 rozpoczyna kurs o 06:47 w czwartek, piątek.
O której kończy kursować kolej IC 85107?
Kolej IC 85107 kończy kursowanie o 06:47 w czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie kolej IC 85107?
Kiedy przyjedzie kolej linii Szczecin Główny - Olsztyn Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Szczecin Główny - Olsztyn Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 85107?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 85107.
Rozkład jazdy kolej IC 85107
Kolej linia IC 85107 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 07:15
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 07:15 | Pojedynczy odjazd |
wt | 07:15 | Pojedynczy odjazd |
śr | 07:15 | Pojedynczy odjazd |
czw | 06:47 | Pojedynczy odjazd |
pt | 06:47 | Pojedynczy odjazd |
sob | 07:15 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 07:15 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 85107 (rusza z Szczecin Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 85107 (kierunek (Olsztyn Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 85107 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 85107 (kierunek: (Olsztyn Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 85107 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 85107 to Szczecin Główny, a ostatni Olsztyn Główny. IC 85107 (Olsztyn Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 85107 ma 26 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 431 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 85107 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 85107, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 85107 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 85107 (Olsztyn Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 85107 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 85107 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- EIC 71004 - Frankfurt (Oder) - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 7201 - Żary - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 78173 - Poznań Główny - Ustka/ Rozkład
- EIC 1541 - Warszawa Zachodnia - Hel/ Rozkład
- IC 1460 - Warszawa Wschodnia - Wisła Uzdrowisko/ Rozkład
- IC 14002 - Warszawa Wschodnia - Bohumín/ Rozkład
- TLK 55174 - Hel - Gdynia Główna/ Rozkład
- EIP 1308 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 1420 - Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 81106 - Świnoujście - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 48000 - Petrovice u Karviné - Kołobrzeg/ Rozkład
- EIC 1540 - Warszawa Zachodnia - Hel/ Rozkład
- EIC 1350 - Warszawa Wschodnia - Zakopane/ Rozkład
- TLK 83170 - Kołobrzeg - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 35172 - Kraków Główny - Hel/ Rozkład
- IC 75000 - Frankfurt (Oder) - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 60103 - Wrocław Główny - Kłodzko Miasto/ Rozkład
- EIP 3110 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 33008 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 31102 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład