Linia IC 78173
Poznań Główny - Ustka
PKP Intercity
kolej IC 78173 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 78173 (Ustka) ma 12 stacji rozpoczynając z Poznań Główny a kończąc na Ustka.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 78173 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 05:36. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 78173 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Ustka (12 przystanków)
Poznań Główny
Oborniki Wielkopolskie Miasto
Rogoźno Wielkopolskie
Chodzież
Piła Główna
Jastrowie
Szczecinek
Białogard
Koszalin
Sławno
Słupsk
Ustka
FAQ dla IC 78173
O której zaczyna kursować kolej IC 78173?
kolej IC 78173 rozpoczyna kurs o 05:36 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 78173?
Kolej IC 78173 kończy kursowanie o 05:36 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 78173?
Kiedy przyjedzie kolej linii Poznań Główny - Ustka? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Poznań Główny - Ustka, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 78173?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 78173.
Rozkład jazdy kolej IC 78173
Kolej linia IC 78173 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:36
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:36 | Pojedynczy odjazd |
wt | 05:36 | Pojedynczy odjazd |
śr | 05:36 | Pojedynczy odjazd |
czw | 05:36 | Pojedynczy odjazd |
pt | 05:36 | Pojedynczy odjazd |
sob | 05:36 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 05:36 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 78173 (rusza z Poznań Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 78173 (kierunek (Ustka)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 78173 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 78173 (kierunek: (Ustka)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 78173 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 78173 to Poznań Główny, a ostatni Ustka. IC 78173 (Ustka) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 78173 ma 12 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 274 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 78173 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 78173, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 78173 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 78173 (Ustka) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 78173 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 78173 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 6150 - Szklarska Poręba Górna - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 81170 - Świnoujście - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 63102 - Jelenia Góra - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 60107 - Wrocław Główny - Kłodzko Miasto/ Rozkład
- IC 57104 - Gdynia Główna - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 81110 - Piła Główna - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- TLK 54102 - Gdynia Główna - Katowice/ Rozkład
- IC 82100 - Szczecin Główny - Lublin Główny/ Rozkład
- TLK 15102 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 12160 - Warszawa Zachodnia - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 37002 - Kraków Główny - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- TLK 35170 - Zakopane - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 58109 - Olsztyn Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 26102 - Lublin Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 3700 - Przemyśl Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 44000 - Bohumín - Katowice/ Rozkład
- IC 1620 - Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 43000 - Petrovice u Karviné - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 41000 - Bohumín - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 4524 - Bielsko-Biała Główna - Olsztyn Główny/ Rozkład