Linia IC 85109
Szczecin Główny - Olsztyn Główny
PKP Intercity
kolej IC 85109 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 85109 (Olsztyn Główny) ma 26 stacji rozpoczynając z Szczecin Główny a kończąc na Olsztyn Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 85109 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 04:39. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 85109 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Olsztyn Główny (26 przystanków)
Szczecin Główny
Szczecin Dąbie
Stargard
Chociwel
Runowo Pomorskie
Łobez
Świdwin
Białogard
Koszalin
Sławno
Słupsk
Lębork
Wejherowo
Rumia
Gdynia Główna
Sopot
Gdańsk Oliwa
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Główny
Tczew
Malbork
Elbląg
Pasłęk
Morąg
Olsztyn Zachodni
Olsztyn Główny
FAQ dla IC 85109
O której zaczyna kursować kolej IC 85109?
kolej IC 85109 rozpoczyna kurs o 04:18 w czwartek, piątek.
O której kończy kursować kolej IC 85109?
Kolej IC 85109 kończy kursowanie o 04:18 w czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie kolej IC 85109?
Kiedy przyjedzie kolej linii Szczecin Główny - Olsztyn Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Szczecin Główny - Olsztyn Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 85109?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 85109.
Rozkład jazdy kolej IC 85109
Kolej linia IC 85109 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:39
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:39 | Pojedynczy odjazd |
wt | 04:39 | Pojedynczy odjazd |
śr | 04:39 | Pojedynczy odjazd |
czw | 04:18 | Pojedynczy odjazd |
pt | 04:18 | Pojedynczy odjazd |
sob | 04:39 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 04:39 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 85109 (rusza z Szczecin Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 85109 (kierunek (Olsztyn Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 85109 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 85109 (kierunek: (Olsztyn Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 85109 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 85109 to Szczecin Główny, a ostatni Olsztyn Główny. IC 85109 (Olsztyn Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 85109 ma 26 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 459 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 85109 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 85109, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 85109 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 85109 (Olsztyn Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 85109 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 85109 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 33162 - Łupków - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 18105 - Białystok - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 3806 - Kraków Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- EIP 6102 - Jelenia Góra - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 54150 - Bydgoszcz Główna - Bielsko-Biała Główna
- IC 58100 - Gdańsk Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 33017 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- TLK 40170 - Gliwice - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 1523 - Łódź Fabryczna - Olsztyn Główny/ Rozkład
- TLK 48000 - Petrovice u Karviné - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 1626 - Warszawa Wschodnia - Zgorzelec/ Rozkład
- IC 46000 - Bohumín - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 81114 - Kołobrzeg - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 14000 - Warszawa Wschodnia - Bohumín/ Rozkład
- TLK 81109 - Szczecin Główny - Łódź Kaliska
- TLK 33001 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- TLK 33028 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 32100 - Kraków Główny - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 30103 - Kraków Główny - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 5130 - Bydgoszcz Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład