Linia IC 1523
Łódź Fabryczna - Olsztyn Główny
PKP Intercity
kolej IC 1523 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 1523 (Olsztyn Główny) ma 17 stacji rozpoczynając z Łódź Fabryczna a kończąc na Olsztyn Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 1523 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 05:51. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 1523 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Olsztyn Główny (17 przystanków)
Łódź Fabryczna
Łódź Widzew
Koluszki
Skierniewice
Żyrardów
Warszawa Zachodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Wschodnia
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki
Ciechanów
Mława
Działdowo
Nidzica
Olsztynek
Olsztyn Zachodni
Olsztyn Główny
FAQ dla IC 1523
O której zaczyna kursować kolej IC 1523?
kolej IC 1523 rozpoczyna kurs o 05:51 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 1523?
Kolej IC 1523 kończy kursowanie o 05:51 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 1523?
Kiedy przyjedzie kolej linii Łódź Fabryczna - Olsztyn Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Łódź Fabryczna - Olsztyn Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 1523?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 1523.
Rozkład jazdy kolej IC 1523
Kolej linia IC 1523 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:51
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:51 | Pojedynczy odjazd |
wt | 05:51 | Pojedynczy odjazd |
śr | 05:51 | Pojedynczy odjazd |
czw | 05:51 | Pojedynczy odjazd |
pt | 05:51 | Pojedynczy odjazd |
sob | 05:51 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 05:51 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 1523 (rusza z Łódź Fabryczna), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 1523 (kierunek (Olsztyn Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 1523 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 1523 (kierunek: (Olsztyn Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 1523 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 1523 to Łódź Fabryczna, a ostatni Olsztyn Główny. IC 1523 (Olsztyn Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 1523 ma 17 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 258 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 1523 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 1523, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 1523 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 1523 (Olsztyn Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 1523 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 1523 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 33002 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 5312 - Gdynia Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- EIC 4550 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna
- IC 82104 - Świnoujście - Hrubieszów Miasto/ Rozkład
- IC 33108 - Przemyśl Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 86157 - Ustka - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 6505 - Wrocław Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 35150 - Zakopane - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 34000 - Przemyśl Główny - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- TLK 38170 - Kraków Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- TLK 12010 - Warszawa Wschodnia - Jahodyn/ Rozkład
- TLK 666088 - Janowice Wielkie - Marciszów
- IC 31100 - Przemyśl Główny - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- EIP 3102 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 45000 - Bohumín - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 66150 - Kudowa-Zdrój - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 85109 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 1531 - Warszawa Centralna - Bydgoszcz Główna
- IC 5324 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 7300 - Poznań Główny - Przemyśl Główny/ Rozkład