Linia TLK 66102
Kłodzko Miasto - Wrocław Główny
PKP Intercity
kolej TLK 66102 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej TLK 66102 (Wrocław Główny) ma 7 stacji rozpoczynając z Kłodzko Miasto a kończąc na Wrocław Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej TLK 66102 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 22:06. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej TLK 66102 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wrocław Główny (7 przystanków)
Kłodzko Miasto
Kłodzko Główne
Bardo Śląskie
Kamieniec Ząbkowicki
Ziębice
Strzelin
Wrocław Główny
FAQ dla TLK 66102
O której zaczyna kursować kolej TLK 66102?
kolej TLK 66102 rozpoczyna kurs o 22:06 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej TLK 66102?
Kolej TLK 66102 kończy kursowanie o 22:06 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej TLK 66102?
Kiedy przyjedzie kolej linii Kłodzko Miasto - Wrocław Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Kłodzko Miasto - Wrocław Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej TLK 66102?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej TLK 66102.
Rozkład jazdy kolej TLK 66102
Kolej linia TLK 66102 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 22:06
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 22:06 | Pojedynczy odjazd |
wt | 22:06 | Pojedynczy odjazd |
śr | 22:06 | Pojedynczy odjazd |
czw | 22:06 | Pojedynczy odjazd |
pt | 22:06 | Pojedynczy odjazd |
sob | 22:06 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 22:06 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii TLK 66102 (rusza z Kłodzko Miasto), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią TLK 66102 (kierunek (Wrocław Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej TLK 66102 - opłata
Taryfy w pojeździe linii TLK 66102 (kierunek: (Wrocław Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
TLK 66102 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej TLK 66102 to Kłodzko Miasto, a ostatni Wrocław Główny. TLK 66102 (Wrocław Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: TLK 66102 ma 7 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 86 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej TLK 66102 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej TLK 66102, którymi możesz podróżować.
Kolej linii TLK 66102 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię TLK 66102 (Wrocław Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii TLK 66102 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii TLK 66102 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- EIC 17006 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 1527 - Warszawa Główna - Bydgoszcz Główna
- IC 56150 - Gdynia Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 3534 - Kraków Główny - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 75106 - Poznań Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- EIP 1310 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- EIC 17002 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 5124 - Bydgoszcz Główna - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- EIP 5100 - Gdynia Główna - Warszawa Centralna/ Rozkład
- EIC 5148 - Gdynia Główna - Warszawa Centralna/ Rozkład
- TLK 45102 - Katowice - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 53172 - Hel - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 666073 - Marciszów - Janowice Wielkie
- IC 26102 - Lublin Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- EIC 5140 - Hel - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 85108 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 17104 - Warszawa Wschodnia - Poznań Główny/ Rozkład
- EIP 3800 - Kraków Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 1220 - Warszawa Wschodnia - Kielce/ Rozkład
- TLK 21010 - Jahodyn - Warszawa Wschodnia/ Rozkład