Linia IC 26102
Lublin Główny - Wrocław Główny
PKP Intercity
kolej IC 26102 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 26102 (Wrocław Główny) ma 17 stacji rozpoczynając z Lublin Główny a kończąc na Wrocław Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 26102 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 16:30. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 26102 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wrocław Główny (17 przystanków)
Lublin Główny
Lublin Zachodni
Nałęczów
Puławy Miasto
Pionki Zachodnie
Radom Główny
Skarżysko Kamienna
Suchedniów
Kielce
Włoszczowa
Koniecpol
Częstochowa Stradom
Lubliniec
Opole Główne
Brzeg
Oława
Wrocław Główny
FAQ dla IC 26102
O której zaczyna kursować kolej IC 26102?
kolej IC 26102 rozpoczyna kurs o 16:30 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 26102?
Kolej IC 26102 kończy kursowanie o 16:30 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 26102?
Kiedy przyjedzie kolej linii Lublin Główny - Wrocław Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Lublin Główny - Wrocław Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 26102?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 26102.
Rozkład jazdy kolej IC 26102
Kolej linia IC 26102 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 16:30
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 16:30 | Pojedynczy odjazd |
wt | 16:30 | Pojedynczy odjazd |
śr | 16:30 | Pojedynczy odjazd |
czw | 16:30 | Pojedynczy odjazd |
pt | 16:30 | Pojedynczy odjazd |
sob | 16:30 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 16:30 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 26102 (rusza z Lublin Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 26102 (kierunek (Wrocław Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 26102 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 26102 (kierunek: (Wrocław Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 26102 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 26102 to Lublin Główny, a ostatni Wrocław Główny. IC 26102 (Wrocław Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 26102 ma 17 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 355 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 26102 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 26102, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 26102 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 26102 (Wrocław Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 26102 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 26102 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- EIC 1600 - Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 11102 - Warszawa Zachodnia - Terespol/ Rozkład
- IC 1512 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- EIP 3508 - Rzeszów Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 55190 - Hel - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 33017 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- TLK 53102 - Gdynia Główna - Zakopane/ Rozkład
- IC 666058 - Janowice Wielkie - Marciszów
- IC 22101 - Stalowa Wola Rozwadów - Hrubieszów Miasto/ Rozkład
- IC 86160 - Kołobrzeg - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 21102 - Lublin Główny - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- EIC 1350 - Warszawa Wschodnia - Zakopane/ Rozkład
- IC 84151 - Ustka - Katowice/ Rozkład
- IC 13000 - Mockava - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 55152 - Łeba - Lębork/ Rozkład
- TLK 666091 - Marciszów - Janowice Wielkie
- IC 1902 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 1624 - Białystok - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 57106 - Gdynia Główna - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 1906 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład