Rozkład IC 3602 — Wrocław Główny
Rozkład niedziela - sobota
stacja | Odjazd 1 |
---|---|
Przemyśl Główny | 13:30 |
Przemyśl Zasanie | 13:34 |
Jarosław | 13:56 |
Przeworsk | 14:06 |
Łańcut | 14:21 |
Rzeszów Główny | 14:35 |
Dębica | 14:58 |
Tarnów | 15:18 |
Bochnia | 15:40 |
Kraków Płaszów | 16:02 |
Kraków Główny | 16:17 |
Katowice | 17:18 |
Zabrze | 17:33 |
Gliwice | 17:48 |
Opole Główne | 18:36 |
Wrocław Główny | 19:21 |
Rozkład jazdy na Train PKP Intercity - IC 3602 (Wrocław Główny)
Rozkład jazdy na Train PKP Intercity dla linii IC 3602 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Przemyśl Główny do stacja Wrocław Główny, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Train do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy PKP Intercity.