Linia IC 3602
Przemyśl Główny - Wrocław Główny
PKP Intercity
kolej IC 3602 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 3602 (Wrocław Główny) ma 16 stacji rozpoczynając z Przemyśl Główny a kończąc na Wrocław Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 3602 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 13:30. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 3602 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wrocław Główny (16 przystanków)
Przemyśl Główny
Przemyśl Zasanie
Jarosław
Przeworsk
Łańcut
Rzeszów Główny
Dębica
Tarnów
Bochnia
Kraków Płaszów
Kraków Główny
Katowice
Zabrze
Gliwice
Opole Główne
Wrocław Główny
FAQ dla IC 3602
O której zaczyna kursować kolej IC 3602?
kolej IC 3602 rozpoczyna kurs o 13:30 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 3602?
Kolej IC 3602 kończy kursowanie o 13:30 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 3602?
Kiedy przyjedzie kolej linii Przemyśl Główny - Wrocław Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Przemyśl Główny - Wrocław Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 3602?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 3602.
Rozkład jazdy kolej IC 3602
Kolej linia IC 3602 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 13:30
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 13:30 | Pojedynczy odjazd |
wt | 13:30 | Pojedynczy odjazd |
śr | 13:30 | Pojedynczy odjazd |
czw | 13:30 | Pojedynczy odjazd |
pt | 13:30 | Pojedynczy odjazd |
sob | 13:30 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 13:30 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 3602 (rusza z Przemyśl Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 3602 (kierunek (Wrocław Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 3602 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 3602 (kierunek: (Wrocław Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 3602 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 3602 to Przemyśl Główny, a ostatni Wrocław Główny. IC 3602 (Wrocław Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 3602 ma 16 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 351 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 3602 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 3602, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 3602 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 3602 (Wrocław Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 3602 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 3602 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 52150 - Hel - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 1908 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- IC 5362 - Gdynia Główna - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 1530 - Warszawa Zachodnia - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 33014 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 666063 - Marciszów - Janowice Wielkie
- IC 16106 - Białystok - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 33007 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- IC 40001 - Katowice - Bohumín/ Rozkład
- IC 28102 - Lublin Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- EIP 5302 - Gdynia Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 666073 - Marciszów - Janowice Wielkie
- EIC 71000 - Frankfurt (Oder) - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- EIP 1500 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 91131 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 15131 - Łódź Fabryczna - Gdynia Główna/ Rozkład
- EIP 4504 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 16102 - Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 51102 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 10161 - Warszawa Centralna - Białystok/ Rozkład