קו 40א
רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 40א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 40א (רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברכבל/העלייה השנייה ומסתיים בחטיבת כרמלי ד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 40א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד (41 תחנות)
רכבל/העלייה השנייה
העליה השניה/אלישע
העליה השניה/הקלעים
העליה השניה/נהלל
בית ספר עליה/העליה השניה
בי''ח רמב''ם/העלייה השנייה
חיל הים/העלייה השנייה
צומת דולפין
אבנר/ההגנה
צה"ל/עמל
צה''ל/ניל''י
צה''ל/דרור
צהל/רוטשילד
בית חולים איטלקי/המגינים
המגינים/בן גוריון
בו גוריון/המגינים
בן גוריון/אלנבי
הגפן/בן גוריון
הגפן/הפרסים
הרצליה/הציונות
הרצליה/הנביאים
תחנת כרמלית/הנביאים
העירייה
לב הדר
שוק תלפיות
יל''ג
חליסה
הגיבורים/ככר הגבורה
החשמל/הגיבורים
החשמל/דב גרונר
החשמל/חטיבת כרמלי
החשמל
יעקב דורי/גשר גדוד 21
יעקב דורי/משאש
הרב יוסף משאש/נוה גנים
נווה גנים
נווה גנים/חטיבת כרמלי
חטיבת כרמלי א
חטיבת כרמלי ב
חטיבת כרמלי ג
חטיבת כרמלי ד
שאלות ותשובות לגבי קו 40א
מתי מתחיל לפעול קו 40א?
קו 40א מתחיל לפעול ב-13:00 בשבת
באיזו שעה קו 40א מפסיק לעבוד?
קו 40א מפסיק לפעול ב-14:00 בשבת
מתי מגיע קו 40א?
כדי לראות מתי קו רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 40א (רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד (רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 40א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 40א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 40א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 40א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 40א
קו 40א האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 13:00 - 14:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 13:00 - 14:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל40א (מ רכבל/העלייה השנייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 40א (רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 40א
תעריף הנסיעה ב40א (רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
40א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 40א היא רכבל/העלייה השנייה והתחנה האחרונה היא חטיבת כרמלי ד.
קו 40א (רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 40א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 40א.
מעקב אחר קו האוטובוס 40א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 40א (רכבל/העלייה השנייה←חטיבת כרמלי ד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 40א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 40א ב-ישראל
40א - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 12 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 82 - המצלתיים/התזמורת-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 17 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים
- 56 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 80 - קפלן/השלום-אזור<->בית ספר מקווה ישראל-חולון-2#/ לוח זמנים
- 904 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 24 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->הרימון/התמר-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כפר סאלד/מרכז-כפר סאלד-1א/ לוח זמנים
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח/ לוח זמנים
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים
- 416 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים