קו 687
באר טוביה←שגב-שלום
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 687 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 687 (באר טוביה←שגב-שלום) יש 14 תחנות. מסלול הקו מתחיל במכללת אחוה ומסתיים במרכז מסחרי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 687 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר טוביה←שגב-שלום (14 תחנות)
מכללת אחוה
צומת מלאכי לדרום/כביש 40
צומת סגולה
צומת קוממיות
צומת פלוגות לדרום
צומת איתן
מרכז אורן/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
יצחק רגר/וייצמן
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
אזור תעשיה שגב שלום
מרכז מסחרי
מועצה מקומית
מרכז מסחרי
שאלות ותשובות לגבי קו 687
מתי מתחיל לפעול קו 687?
קו 687 מתחיל לפעול ב-13:00 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 687 מפסיק לעבוד?
קו 687 מפסיק לפעול ב-14:05 בשישי
מתי מגיע קו 687?
כדי לראות מתי קו באר טוביה←שגב-שלום האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר טוביה←שגב-שלום הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 687 (באר טוביה←שגב-שלום)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר טוביה←שגב-שלום (באר טוביה←שגב-שלום) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 687 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 687 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 687 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 687 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 687
קו 687 פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 13:00 - 19:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ה׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ו׳ | 14:05 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל687 (מ מכללת אחוה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 687 (באר טוביה←שגב-שלום) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 687
תעריף הנסיעה ב687 (באר טוביה←שגב-שלום) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
687 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 687 היא מכללת אחוה והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי.
קו 687 (באר טוביה←שגב-שלום) פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 687. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 687.
מעקב אחר קו האוטובוס 687 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 687 (באר טוביה←שגב-שלום) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 687 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 687 ב-ישראל
687 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 4 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 11 - מלון יפה נוף-ערד<->צים סנטר/התעשייה-ערד-2#/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 145 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-1#/ לוח זמנים
- 621 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 8א - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 30 - הברזל/החורש-באר שבע<->בית הקשתות-לקיה-11/ לוח זמנים
- 453 - שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים<->ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא-אלעד-20/ לוח זמנים
- 18 - דפנה/התדהר-רעננה<->סלעית/שכונה צפונית-סלעית-1#/ לוח זמנים
- 477 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 55 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 76 - גאולה/י.ל. פרץ-רעננה<->תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 551 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-21/ לוח זמנים
- 94 - מורדי הגטאות/אף על פי כן-הרצליה<->יהודה הנשיא/כלנית-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 97 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רמז/מרכז הנוער-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 298 - מכללת בית ברל-בית ברל<->א קודס/אל מדינה-אום אל פחם-1#/ לוח זמנים
- 36 - תיכון אורט-ביר הדאג'<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 77 - המרכבה/הבנאי-חולון<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 9 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים