77N-linja
Jakomäki
HSL
HSL 77N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
77N-bussilla (Jakomäki) on 46 pysäkkiä alkaen asemalta Rautatientori ja päättyen asemalle Kalteentie.
Valitse alta mikä tahansa 77N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Jakomäki (46 pysäkkiä)
Rautatientori
Kaisaniemenpuisto
Hakaniemi
Haapaniemi
Sörnäinen (M)
Ristikkokatu
Paavalinkirkko
Kumpulan Kampus
Kokkosaarenkatu
Arabia
Kaironkatu
Annalantie
Tekniikan Museo
Viikinranta
Hernepellontie
Bysantinkuja
Kiviteltankatu
Pihlajiston Ostosk.
Salpausselänpolku
Pihlajistontie
Meripihkatie
Pihlajamäki
Vuolukiventie
Rapakivenkuja
Rapakivenkaari
Eskolantie
Ruotutorpankuja
Malmin Asematie
Ala-Malmin Tori
Soidintie
Teerisuontie
Teerisuonkuja
Pakkastie
Tullivuorenkuja
Valuraudantie
Malmin Lentokenttä
Kankiraudantie
Harkkoraudantie
Jarrutie
Hevosmiehenkatu
Tattarisuontie
Suurmetsäntie
Suurmetsäntie
Huokotie
Kuussillantie
Kalteentie
77N UKK
Mihin aikaan 77N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 77N bussi -pysäkillä klo 00:22 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 77N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 77N bussi -pysäkillä klo 23:52 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 77N bussi saapuu?
Milloin Jakomäki Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Jakomäki Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 77N (Jakomäki) bussi?
Jakomäki (Jakomäki) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 77N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 77N bussi pysäkki.
77N-bussi -aikataulu
77N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:22 - 23:52
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:22 - 23:52 | 30 |
ti | 00:22 - 23:52 | 30 |
ke | 00:22 - 23:52 | 30 |
to | 00:22 - 23:52 | 30 |
pe | 00:22 - 23:52 | 30 |
la | 00:22 - 23:52 | 30 |
su | 00:22 - 23:52 | 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 77N (asemalta Rautatientori), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 77N (Jakomäki) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
77N -linjan bussi-maksu
HSL 77N (Jakomäki) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
77N (HSL)
77N-bussin ensimmäinen pysäkki on Rautatientori ja viimeinen pysäkki on Kalteentie. 77N (Jakomäki) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 77N -linjalla on 46 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 45 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 77N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 77N-bussi-linjalle.
Linjojen 77N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 77N (Jakomäki) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 77N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 77N, Helsinki
77N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 83 - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Herttoniemi(M)/ Aikataulu
- 80 - Herttoniemi(M)-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 518 - Ilmala-Pasila-Kuninkaanmäki/ Aikataulu
- 915BK - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Annila-Järvinummi/ Aikataulu
- 173Z - Matinkylä (M)-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 61 - Rautatientori-Pukinmäki-Tapaninkylä/ Aikataulu
- 96 - Vuosaari(M)-Porslahdentie/ Aikataulu
- 40 - Elielinaukio-Haaga-Kannelmäki/ Aikataulu
- 166 - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 665A - Hyrylä-Järvenpää-Kellokoski(-Mäntsälä)/ Aikataulu
- 992 - Eriksnäs-Söderkulla-Massby-Hindsby-Nikkilä/ Aikataulu
- 215 - Leppävaara-Jupperi-Lähderanta/ Aikataulu
- 665K - Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 158 - Matinkylä (M)-Nöykkiö-Tillinmäki-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 913A - Kuntakeskus-Västerby-Karskog-Kuntakeskus/ Aikataulu
- 182A - Kirkkonummi-Siuntio-Siuntion kylpylä
- 346 - Helsinki-Kalajärvi-(Karkkila)/ Aikataulu
- 212 - Kamppi-Meilahti-Laajalahti-Kauniainen/ Aikataulu
- 785K - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikkilä/ Aikataulu
- 815 - Vuosaari(M)-Isonvillasaarentie/ Aikataulu