קו 50
דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 50 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך מנחם בגין/מסוף ומסתיים בעירייה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 50 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה (39 תחנות)
דרך מנחם בגין/מסוף
אסתר המלכה/שרה אמנו
שבטי ישראל/אסתר המלכה
שבטי ישראל/לוי
אולפנה/לוי
נחל צלמון /יצחק רבין
נחל צלמון/נחל זוהר
נחל צין /נחל שורק
עמק יזרעאל/נחל צין
מרכז שרבט/עמק החולה
נחל געתון /עמק החולה
נחל בזק/נחל געתון
נחל געתון /נחל דליה
עמק דותן/נחל געתון
בריכה/עמק דותן
כליל החורש/עמק דותן
עמק דותן/לבונה
עמק דותן/עמק החולה
שדרות החשמונאים/לב העיר
עמק זבולון/יגאל ידין
בי''ס ממלכתי ט'
חיים ברלב/משה דיין
דוד אלעזר /מרדכי מקלף
מרדכי (מוטה) גור/דוד אלעזר
מרדכי (מוטה) גור/חטיבת הראל
מרדכי (מוטה) גור/עמק בית שאן
יחזקאל הנביא/עמק בית שאן
עמק האלה /הלוח העברי
דבורה הנביאה/עמק האלה
עמק האלה/גינות האלה
עמק האלה/אליהו הנביא
זכריה הנביא/עמק האלה
אליהו הנביא/עמק האלה
אליהו הנביא/הנביאים
משה דיין/עמק בית שאן
שדרות החשמונאים
דם המכבים/צאלון
דם המכבים/חיננית
עירייה
שאלות ותשובות לגבי קו 50
מתי מתחיל לפעול קו 50?
קו 50 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 50 מפסיק לעבוד?
קו 50 מפסיק לפעול ב-16:50 בשישי
מתי מגיע קו 50?
כדי לראות מתי קו דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 50 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 50 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 50 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 50 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 50
קו האוטובוס 50, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ג׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 16:50 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל50 (מ דרך מנחם בגין/מסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 50
תעריף הנסיעה ב50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
50 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 50 היא דרך מנחם בגין/מסוף והתחנה האחרונה היא עירייה.
קו 50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 50. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 50.
מעקב אחר קו האוטובוס 50 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 50 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 50 ב-ישראל
50 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 462 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 57 - חניון דרומי/איסוף-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים /חרצית-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 177 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 210 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 587 - בית ספר שושנים/החיד''א-אופקים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים