קו 881
אשדוד←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 881 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 881 (אשדוד←מודיעין עילית) יש 75 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות הפלמח/חטיבת כרמלי ומסתיים ברמב''ן/שדרות בית שמאי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 881 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←מודיעין עילית (75 תחנות)
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי
הפלמ''ח/גשר עד הלום
חנה סנש/מבצע חורב
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים
יצחק הנשיא/שלמה בן יוסף
יצחק הנשיא/שדרות הפלמ''ח
אלתא/רבי שמעון בן שטח
רבי שמעון בן שטח/רבי יהודה הנשיא
יהודה הנשיא/הלל
רבי יהודה הנשיא/רב אשי
רשב''י/רבי טרפון
רשב''י/רבי יוחנן בן זכאי
רשב''י/הרב לוין
שדרות ירושלים/הרב לוין
שדרות ירושלים/מילמן
שד.הפרחים/הרותם
הפרחים / הכלנית
הכלנית/הנורית
ביה''ח אסותא
מסעף גן יבנה
צומת בני דרום
מחלף שורק/כביש 3
מסעף יסודות
מחנה נחל שורק
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מסוף עירוני/שדרות בית הלל
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
יהודה הנשיא/יחזקאל
תיבות דואר/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ה
יהודה הנשיא / רשב''י
שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
שדרות בית הלל/חפץ חיים
חפץ חיים/שדי חמד
חפץ חיים א
חפץ חיים ב
חפץ חיים ג
מעלות שמחה/קצות חושן
מעלות שמחה/אבני נזר
נתיבות המשפט/אביעזרי
גן ילדים/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מסילת יוסף
נתיבות המשפט י''ג
נתיבות המשפט יד
נתיבות המשפט טו
נתיבות המשפט י''ז
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט
נתיבות המשפט כ
נתיבות המשפט/חת''ם סופר
אבני נזר/חפץ חיים
אבני נזר ב
אבני נזר ג
אבני נזר ד
אבני נזר/אור החיים
משך חכמה/השלה
מסילת ישרים/אוהלי דבורה
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
גרין פארק/הרב מפוניבז
עיון התלמוד/הרב מפונביז
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז
בית הכנסת קרלין
כיכר נאות הפסגה/הריטב''א
הריטב''א/נתיבות שלום
הריטב''א א
הריטב''א ב
מעלות החכמה
רמב''ן/שדרות בית שמאי
שאלות ותשובות לגבי קו 881
מתי מתחיל לפעול קו 881?
קו 881 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 881 מפסיק לעבוד?
קו 881 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 881?
כדי לראות מתי קו אשדוד←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 881 (אשדוד←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←מודיעין עילית (אשדוד←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 881 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 881 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 881 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 881 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 881
קו 881 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:45 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 23:15 | 90 - 305 |
ב׳ | 06:45 - 23:15 | 90 - 305 |
ג׳ | 06:45 - 23:15 | 90 - 305 |
ד׳ | 06:45 - 23:15 | 90 - 305 |
ה׳ | 06:45 - 23:15 | 90 - 305 |
ו׳ | 06:45 - 14:00 | 90 - 240 |
ש׳ | 22:20 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל881 (מ שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 881 (אשדוד←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 881
תעריף הנסיעה ב881 (אשדוד←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
881 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 881 היא שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי והתחנה האחרונה היא רמב''ן/שדרות בית שמאי.
קו 881 (אשדוד←מודיעין עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 881. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 881.
מעקב אחר קו האוטובוס 881 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 881 (אשדוד←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 881 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 881 ב-ישראל
881 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 33 - מסוף קסטינה-מלאכי לצפון-באר טוביה<->נחם א-נחם-20/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->מתנ''ס-עספיא-11/ לוח זמנים
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 247 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 208 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 75 - בשמת/רחבת נרקיס-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר אגמית-שוהם-20/ לוח זמנים
- 462 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים