Linia 10
Brăila Mall → Gara Cfr
Braicar
Braicar 10 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 10 de autobuz (Brăila Mall → Gara Cfr) are 18de opriri, prima stație la Brăila Mall și ultima stație la Gara Cfr.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 10 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Brăila Mall → Gara Cfr (18 stații)
Brăila Mall
Grădina Zoologică
Str. Castanului
Biserica Radu Negru
Școala Nr. 2
Spitalul Județean
Parc Monument
Centrul Militar
Str. Franceză
Spitalul Nr. 1
Piata Concordia
Liceul Gheorghe Munteanu Murgoci
Casa De Pensii
Piața Traian
Biserica Catolică
Bd. Independenței
Liceul Anghel Saligny
Gara Cfr
10 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 10?
Linia de autobuz 10 operează începând de la 05:02 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 10?
Linia de autobuz 10 operează până la 22:10 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 10?
Când sosește autobuzul Brăila Mall → Gara Cfr? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Brăila Mall → Gara Cfr care este cel mai apropiat de tine.
Există o 10 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 10 autobuz oprire.
Orar autobuz 10
rută de autobuz 10 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:02 - 22:10
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:02 - 22:10 | 13 - 15 |
Mar | 05:02 - 22:10 | 13 - 15 |
Mie | 05:02 - 22:10 | 13 - 15 |
Joi | 05:02 - 22:10 | 13 - 15 |
Vin | 05:02 - 22:10 | 13 - 15 |
Sâm | 06:00 - 22:10 | 13 - 15 |
Dum | 06:00 - 22:10 | 13 - 15 |
Alerte Serviciu Braicar autobuz
Vedeți toate actualizările 10 (de la Brăila Mall), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 10 (Brăila Mall → Gara Cfr) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Braicar.
Tarif linia 10 autobuz
Prețurile Braicar 10 (Brăila Mall → Gara Cfr) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Braicar, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Braicar.
10 (Braicar)
Prima statie pe ruta autobuzului 10 este Brăila Mall și ultima stație este Gara Cfr. Linia 10 (Brăila Mall → Gara Cfr) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 10 are 18 opriri și durata totală a călătoriei este de 23 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Braicar, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Brăila și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 10 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 10.
Tracker în timp real autobuz10
Urmărește linia 10 (Brăila Mall → Gara Cfr) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 10 de autobuz sau ca aplicație tracker live Braicar autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Braicar sau ca un planificator de călătorie pentru tramvai sau autobuz pentru a vă planifica traseul în jurul Brăila. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Braicar și orice autobuz, inclusiv linia 10, în Brăila
10 - Direcții alternative
Braicar în Brăila
- 22A - Radu Negru - Șos. Buzăului/ Program
- 35 - Biserica Radu Negru - Soroli Cola/ Program
- 4 - Brăila Mall - Gara CFR/ Program
- 5 - Brăila Mall - Soroli Cola/ Program
- 33 - Șos. de Centură - Gara CFR/ Program
- 15 - Vidin - Autogara Braicar/ Program
- 40 - Biserica Radu Negru - Gara Fluvială/ Program
- 16 - Biserica Radu Negru - Vidin/ Program
- 17 - Biserica Radu Negru - Vidin/ Program
- 13 - Str. Golești - Soroli Cola/ Program
- 7 - ANL Lacul Dulce - Școala Nr. 3/ Program
- 3 - Brăila Mall - ANL Brăilița/ Program
- 2 - Hipodrom - Vidin/ Program