Linia 16
Biserica Radu Negru - Vidin
Braicar
Braicar 16 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 16 de autobuz (Biserica Radu Negru → Vidin) are 25de opriri, prima stație la Biserica Radu Negru și ultima stație la Cart. Vidin.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 16 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Biserica Radu Negru → Vidin (25 stații)
Biserica Radu Negru
Școala Nr. 2
Spitalul Județean
Parc Monument
Centrul Militar
Str. Franceză
Spitalul Nr. 1
Liceul Gheorghe Munteanu Murgoci
Str. Școlilor
Winmarkt
Liceul Nicolae Bălcescu
Club Progresul
Piața Săracă
Str. Calea Galați
Str. Mircea Cel Mare
Str. Dumbrava Roșie
Anl Brailița
Str. Dumbrava Roșie
Str. Valea Călugărească
Str. Târgoviște
Str. Alexandru Davila
Str. Eroilor
Str. Mihai Viteazul
Calea Galați
Cart. Vidin
16 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 16?
Linia de autobuz 16 operează începând de la 05:25 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 16?
Linia de autobuz 16 operează până la 21:57 în zilele de duminică, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 16?
Când sosește autobuzul Biserica Radu Negru - Vidin? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Biserica Radu Negru - Vidin care este cel mai apropiat de tine.
Există o 16 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 16 autobuz oprire.
Orar autobuz 16
rută de autobuz 16 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:25 - 22:13
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:25 - 22:13 | 12 - 17 |
Mar | 05:25 - 22:13 | 12 - 17 |
Mie | 05:25 - 22:13 | 12 - 17 |
Joi | 05:25 - 22:13 | 12 - 17 |
Vin | 05:25 - 22:13 | 12 - 17 |
Sâm | 05:25 - 21:57 | 19 - 21 |
Dum | 05:25 - 21:57 | 19 - 21 |
Alerte Serviciu Braicar autobuz
Vedeți toate actualizările 16 (de la Biserica Radu Negru), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 16 (Biserica Radu Negru → Vidin) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Braicar.
Tarif linia 16 autobuz
Prețurile Braicar 16 (Biserica Radu Negru → Vidin) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Braicar, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Braicar.
16 (Braicar)
Prima statie pe ruta autobuzului 16 este Biserica Radu Negru și ultima stație este Cart. Vidin. Linia 16 (Biserica Radu Negru → Vidin) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 16 are 25 opriri și durata totală a călătoriei este de 31 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Braicar, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Brăila și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 16 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 16.
Tracker în timp real autobuz16
Urmărește linia 16 (Biserica Radu Negru → Vidin) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 16 de autobuz sau ca aplicație tracker live Braicar autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Braicar sau ca un planificator de călătorie pentru tramvai sau autobuz pentru a vă planifica traseul în jurul Brăila. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Braicar și orice autobuz, inclusiv linia 16, în Brăila
16 - Direcții alternative
Braicar în Brăila
- 22A - Radu Negru - Șos. Buzăului/ Program
- 35 - Biserica Radu Negru - Soroli Cola/ Program
- 4 - Brăila Mall - Gara CFR/ Program
- 5 - Brăila Mall - Soroli Cola/ Program
- 33 - Șos. de Centură - Gara CFR/ Program
- 15 - Vidin - Autogara Braicar/ Program
- 40 - Biserica Radu Negru - Gara Fluvială/ Program
- 17 - Biserica Radu Negru - Vidin/ Program
- 13 - Str. Golești - Soroli Cola/ Program
- 10 - Brăila Mall - Gara CFR/ Program
- 7 - ANL Lacul Dulce - Școala Nr. 3/ Program
- 3 - Brăila Mall - ANL Brăilița/ Program
- 2 - Hipodrom - Vidin/ Program