Linia 3
Anl Brăilița → Peco Mol / Brăila Mall
Braicar
Braicar 3 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 3 de autobuz (Anl Brăilița → Peco Mol / Brăila Mall) are 18de opriri, prima stație la Anl Brăilița și ultima stație la Brăila Mall.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 3 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Anl Brăilița → Peco Mol / Brăila Mall (18 stații)
Anl Brăilița
Str. Dumbrava Roșie
Str. Mircea Cel Mare
Str. Cezar Petrescu
Str. Mircea Mălăeru
Str. Plantelor
Liceul Anghel Saligny
Piața Mare
Școala Nr. 8
Piața Concordia
Str. Franceză
Str. Celulozei
Industria Sârmei
Str. Milcov
Str. Chișinău
Peco Mol
Șos. De Centură
Brăila Mall
3 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 3?
Linia de autobuz 3 operează începând de la 05:10 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 3?
Linia de autobuz 3 operează până la 21:17 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 3?
Când sosește autobuzul Anl Brăilița → Peco Mol / Brăila Mall? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Anl Brăilița → Peco Mol / Brăila Mall care este cel mai apropiat de tine.
Există o 3 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 3 autobuz oprire.
Orar autobuz 3
rută de autobuz 3 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:10 - 21:17
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:10 - 21:17 | 17 - 24 |
Mar | 05:10 - 21:17 | 17 - 24 |
Mie | 05:10 - 21:17 | 17 - 24 |
Joi | 05:10 - 21:17 | 17 - 24 |
Vin | 05:10 - 21:17 | 17 - 24 |
Sâm | 05:10 - 21:17 | 17 - 24 |
Dum | 05:10 - 21:17 | 17 - 24 |
Alerte Serviciu Braicar autobuz
Vedeți toate actualizările 3 (de la Anl Brăilița), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 3 (Anl Brăilița → Peco Mol / Brăila Mall) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Braicar.
Tarif linia 3 autobuz
Prețurile Braicar 3 (Anl Brăilița → Peco Mol / Brăila Mall) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Braicar, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Braicar.
3 (Braicar)
Prima statie pe ruta autobuzului 3 este Anl Brăilița și ultima stație este Brăila Mall. Linia 3 (Anl Brăilița → Peco Mol / Brăila Mall) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 3 are 18 opriri și durata totală a călătoriei este de 25 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Braicar, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Brăila și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 3 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 3.
Tracker în timp real autobuz3
Urmărește linia 3 (Anl Brăilița → Peco Mol / Brăila Mall) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 3 de autobuz sau ca aplicație tracker live Braicar autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Braicar sau ca un planificator de călătorie pentru tramvai sau autobuz pentru a vă planifica traseul în jurul Brăila. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Braicar și orice autobuz, inclusiv linia 3, în Brăila
3 - Direcții alternative
Braicar în Brăila
- 22A - Radu Negru - Șos. Buzăului/ Program
- 35 - Biserica Radu Negru - Soroli Cola/ Program
- 4 - Brăila Mall - Gara CFR/ Program
- 5 - Brăila Mall - Soroli Cola/ Program
- 33 - Șos. de Centură - Gara CFR/ Program
- 15 - Vidin - Autogara Braicar/ Program
- 40 - Biserica Radu Negru - Gara Fluvială/ Program
- 16 - Biserica Radu Negru - Vidin/ Program
- 17 - Biserica Radu Negru - Vidin/ Program
- 13 - Str. Golești - Soroli Cola/ Program
- 10 - Brăila Mall - Gara CFR/ Program
- 7 - ANL Lacul Dulce - Școala Nr. 3/ Program
- 2 - Hipodrom - Vidin/ Program