Tramvai - 10

10

Romprim ⇆ Șos. Viilor ⇆ Bd. Banu Manta

RATB

10 tramvai Orar Rută și Stații

Linia 10 tramvai (Direcția: Romprim‎→Romprim) are 52 stații plecând de la Romprim și ultima oprire la Romprim.

Orar 10 tramvai: În mod normal programul incepe la 4:40 și se termină la 21:48. Zilele uzuale de operare: timpul săptămânii.

Alege 10 tramvai stații din lista de mai jos pentru a găși orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.

Direcții: Romprim‎→Romprim

Romprim 227-237 Sos. Oltenitei, Bucureşti Următoarele sosiri
Șos. Vitan - Bârzești 388 Sos. Oltenitei, Bucureşti Următoarele sosiri
Stadion 125B Sos. Oltenitei, Bucureşti Următoarele sosiri
Lunca Bârzești 226 Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri
Piața Sudului Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri
Piața Sudului 208 Sos. Oltenitei, Bucureşti Următoarele sosiri
Huși 53 Sos. Oltenitei, Bucureşti Următoarele sosiri
Bd. Constantin Brâncoveanu 25 Sos. Oltenitei, Bucureşti Următoarele sosiri
Opriș Ilie 11 Sos. Oltenitei, Bucureşti Următoarele sosiri
Cimitirul Șerban Vodă 8 Sos. Oltenitei, Bucureşti Următoarele sosiri
Piaţa Eroii Revoluţiei 100 Sos. Viilor, Bucureşti Următoarele sosiri
Ştefan Hepiteș 87 Sos. Viilor, Bucureşti Următoarele sosiri
Dr. Constantin Istrati 65 Sos. Viilor, Bucureşti Următoarele sosiri
Spătarul Preda Următoarele sosiri
Calea Rahovei 53 Strada Progresului, Bucureşti Următoarele sosiri
Calea 13 Septembrie Strada Gara Dealul Spirii, Bucureşti Următoarele sosiri
Piața Danny Huwe Următoarele sosiri
Bd. Vasile Milea 13 Bulevardul Timișoara, Bucureşti Următoarele sosiri
Bd. Iuliu Maniu 4A Bulevardul General Vasile Milea, Bucureşti Următoarele sosiri
Pod Grozăvești Pod Grozăvești, Bucureşti Următoarele sosiri
Pasaj Basarab Următoarele sosiri
Bd. Banu Manta Șoseaua Nicolae Titulescu, Bucureşti Următoarele sosiri
Dr. Felix 10 Șoseaua Nicolae Titulescu, Bucureşti Următoarele sosiri
Pasaj Victoria 36 B-dul. Iancu De Hunedoara, Bucureşti Următoarele sosiri
Roma 44 B-dul. Iancu De Hunedoara, Bucureşti Următoarele sosiri
Calea Dorobanților 64 B-dul. Iancu De Hunedoara, Bucureşti Următoarele sosiri
Stadion Dinamo 20 Șoseaua Ștefan cel Mare, Bucureşti Următoarele sosiri
Vasile Lascăr 40 Șoseaua Ștefan cel Mare, Bucureşti Următoarele sosiri
Dr. Grozovici 50 Sos. Stefan Cel Mare, Bucureşti Următoarele sosiri
Lizeanu 60 Sos. Stefan Cel Mare, Bucureşti Următoarele sosiri
Bucur Obor 4 Șoseaua Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Bd. Ferdinand Șoseaua Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Piața Iancului 95 Sos. Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Vatra Luminoasă 139-145 Șoseaua Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Mieilor 171 Șoseaua Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Piața Hurmuzachi 196 Șoseaua Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Gheorghe Petrașcu 290 Șoseaua Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Baba Novac 300 Sos. Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Calea Dudești Bulevardul Camil Ressu, Bucureşti Următoarele sosiri
Laborator 319-325 Sos. Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Calea Vitan Șoseaua Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Peneș Curcanul 510 Sos. Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Pod Mihai Bravu 596-608 Șoseaua Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Pasaj Mihai Bravu 612-616 Șoseaua Mihai Bravu, Bucureşti Următoarele sosiri
Pridvorului Calea Văcărești, Bucureşti Următoarele sosiri
Piața Sudului Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri
Lunca Bârzești 228 Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri
Stadion 125 Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri
Șos. Vitan - Bârzești 254 Șoseaua Olteniței, Bucureşti Următoarele sosiri

10 FAQ

La ce ore începe programul 10 tramvai?

Stația de tramvai pentru 10 operează începând de la 4:40 în zilele de Dumincă, Luni, Marți, Miercuri, Joi, Vineri, Sâmbătă.

La ce oră linia 10 tramvai nu mai funcționează?

Stația de tramvai pentru 10 operează până la 6:31 în zilele de Dumincă, Sâmbătă.

La ce oră 10 tramvai sosește?

Când sosește Romprim ⇆ Șos. Viilor ⇆ Bd. Banu Manta Tramvai? Apasă aici pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Romprim ⇆ Șos. Viilor ⇆ Bd. Banu Manta Tramvai care este cel mai apropiat de tine.

Lista de stații pentru 10 tramvai

Romprim • Șos. Vitan - Bârzești • Stadion • Lunca Bârzești • Piața Sudului • Piața Sudului • Huși • Bd. Constantin Brâncoveanu • Opriș Ilie • Cimitirul Șerban Vodă • Piaţa Eroii Revoluţiei • Ştefan Hepiteș • Dr. Constantin Istrati • Spătarul Preda • Calea Rahovei • Inox • Calea 13 Septembrie • Aprodex • Piața Danny Huwe • Bd. Vasile Milea • Bd. Iuliu Maniu • Pod Grozăvești • Pasaj Basarab • Bd. Banu Manta • Dr. Felix • Pasaj Victoria • Roma • Calea Dorobanților • Stadion Dinamo • Vasile Lascăr • Dr. Grozovici • Lizeanu • Bucur Obor • Bd. Ferdinand • Piața Iancului • Vatra Luminoasă • Mieilor • Piața Hurmuzachi • Gheorghe Petrașcu • Baba Novac • Calea Dudești • Laborator • Calea Vitan • Peneș Curcanul • Pod Mihai Bravu • Pasaj Mihai Bravu • Pridvorului • Piața Sudului • Lunca Bârzești • Stadion • Șos. Vitan - Bârzești • Romprim

Lista străzilor pentru 10 tramvai

227-237 Sos. Oltenitei • 388 Sos. Oltenitei • 125B Sos. Oltenitei • 226 Șoseaua Olteniței • Șoseaua Olteniței • 208 Sos. Oltenitei • 53 Sos. Oltenitei • 25 Sos. Oltenitei • 11 Sos. Oltenitei • 8 Sos. Oltenitei • 100 Sos. Viilor • 87 Sos. Viilor • 65 Sos. Viilor • 53 Strada Progresului • Strada Gara Dealul Spirii • 13 Bulevardul Timișoara • 4A Bulevardul General Vasile Milea • Pod Grozăvești • Șoseaua Nicolae Titulescu • 10 Șoseaua Nicolae Titulescu • 36 B-dul. Iancu De Hunedoara • 44 B-dul. Iancu De Hunedoara • 64 B-dul. Iancu De Hunedoara • 20 Șoseaua Ștefan cel Mare • 40 Șoseaua Ștefan cel Mare • 50 Sos. Stefan Cel Mare • 60 Sos. Stefan Cel Mare • 4 Șoseaua Mihai Bravu • Șoseaua Mihai Bravu • 95 Sos. Mihai Bravu • 139-145 Șoseaua Mihai Bravu • 171 Șoseaua Mihai Bravu • 196 Șoseaua Mihai Bravu • 290 Șoseaua Mihai Bravu • 300 Sos. Mihai Bravu • Bulevardul Camil Ressu • 319-325 Sos. Mihai Bravu • Șoseaua Mihai Bravu • 510 Sos. Mihai Bravu • 596-608 Șoseaua Mihai Bravu • 612-616 Șoseaua Mihai Bravu • Calea Văcărești • Șoseaua Olteniței • 228 Șoseaua Olteniței • 125 Șoseaua Olteniței • 254 Șoseaua Olteniței

10 tramvai Orar

10 tramvai linie operează timpul săptămânii. Orele uzuale de funcționare:4:40 - 21:48

Luni 4:40 - 21:48
Marți 4:40 - 21:48
Miercuri 4:40 - 21:48
Joi 4:40 - 21:48
Vineri 4:40 - 21:48
Sâmbătă 4:40 - 6:31
Dumincă 4:40 - 6:31
Moovit este aplicația de trasnport public #1Aplicația de transport public.
Conține suport pentru 2600+ de orașe din peste 83 de țări
Google Play badge AppStore badge

Prima statie pentru ruta 10 tramvai este Romprim și ultima stație este Romprim. 10 (Direcția: Romprim‎→Romprim) este operațională: timpul săptămânii.

Informații adiționale: 10 are 52 stații și durata totală a călătoriei este de 101 minute.

La plimbare? Vezi de ce peste 250 milioane de utilizatori au încredere în Moovit ca cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți oferă rute sugerate pentru RATB, tracker în timp real pentru tramvai, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cea mai apropiată 10 tramvaistații de lângă tine. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul tramvai pentru 10 tramvai.

10 în apropiere

Direcții alternative

10 FAQ

La ce ore începe programul 10 tramvai?

Stația de tramvai pentru 10 operează începând de la 4:40 în zilele de Dumincă, Luni, Marți, Miercuri, Joi, Vineri, Sâmbătă.

La ce oră linia 10 tramvai nu mai funcționează?

Stația de tramvai pentru 10 operează până la 6:31 în zilele de Dumincă, Sâmbătă.

La ce oră 10 tramvai sosește?

Când sosește Romprim ⇆ Șos. Viilor ⇆ Bd. Banu Manta Tramvai? Apasă aici pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Romprim ⇆ Șos. Viilor ⇆ Bd. Banu Manta Tramvai care este cel mai apropiat de tine.

Moovit - Aplicația ta de transport pentru Android și iOS
Moovit Ore de sosire în timp real, Orare, Hărți și altele
Moovit - Aplicația ta de transport pentru Android și iOS
Moovit Ore de sosire în timp real, Orare, Hărți și altele