קו 17
יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביהונתן/בן גוריון ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה (18 תחנות)
יהונתן/בן גוריון
דוד אלעזר/יהונתן
דוד אלעזר/השיזף
דוד אלעזר/בן גוריון
דרך בן גוריון/יהונתן
הגאון בן איש חי/גן ציבורי
הר הצופים/הר הנגב
הר הצופים/יעקב פרי
הר הצופים/הר אביטל
הר הצופים/הר ציון
הר הצופים/יעקב פרי
יעקב פרי/ספורטק
יעקב פרי/גד פיינשטיין
דרך גד פיינשטיין/האלוף יעקב פרי
מרכז אקדמי פרס/גד פיינשטיין
בית אבות נווה עמית
המדע/חיים פקריס
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-07:48 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 17 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 17 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 17
קו 17 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:00 - 07:48
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 07:48 | 25 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 07:48 | 25 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 07:48 | 25 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 07:48 | 25 - 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ יהונתן/בן גוריון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
17 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 17 היא יהונתן/בן גוריון והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל
17 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 27 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו/ לוח זמנים
- 7א - בית עלמין-ירוחם<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-2א/ לוח זמנים
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 968 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 18 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים
- 83 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 92 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים