Linia 19
Tudor - SMURD
SC Transport Local SA
SC Transport Local SA 19 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 19 de autobuz (Tudor) are 12de opriri, prima stație la Smurd și ultima stație la Dispecerat Tudor.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 19 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Tudor (12 stații)
Smurd
Secuilor Martiri
Gara Mică
Piața Teatrului
Poli 2
Europa
Bușteni
Poklos
Tudor Vladimirescu
Piața Diamant 2
Solidaritatea
Dispecerat Tudor
19 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 19?
Linia de autobuz 19 operează începând de la 05:05 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 19?
Linia de autobuz 19 operează până la 22:15 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 19?
Când sosește autobuzul Tudor - SMURD? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Tudor - SMURD care este cel mai apropiat de tine.
Există o 19 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 19 autobuz oprire.
Orar autobuz 19
rută de autobuz 19 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:05 - 22:15
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:05 - 22:15 | 20 - 30 |
Mar | 05:05 - 22:15 | 20 - 30 |
Mie | 05:05 - 22:15 | 20 - 30 |
Joi | 05:05 - 22:15 | 20 - 30 |
Vin | 05:05 - 22:15 | 20 - 30 |
Sâm | 06:00 - 22:15 | 60 |
Dum | 06:00 - 22:15 | 60 |
Alerte Serviciu SC Transport Local SA autobuz
Vedeți toate actualizările 19 (de la Smurd), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 19 (Tudor) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre SC Transport Local SA.
Tarif linia 19 autobuz
Prețurile SC Transport Local SA 19 (Tudor) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor SC Transport Local SA, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al SC Transport Local SA.
19 (SC Transport Local SA)
Prima statie pe ruta autobuzului 19 este Smurd și ultima stație este Dispecerat Tudor. Linia 19 (Tudor) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 19 are 12 opriri și durata totală a călătoriei este de 17 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute SC Transport Local SA, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Târgu Mureş și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 19 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 19.
Tracker în timp real autobuz19
Urmărește linia 19 (Tudor) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 19 de autobuz sau ca aplicație tracker live SC Transport Local SA autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru SC Transport Local SA sau ca un planificator de călătorie pentru autobuz pentru a vă planifica traseul în jurul Târgu Mureş. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru SC Transport Local SA și orice autobuz, inclusiv linia 19, în Târgu Mureş
19 - Direcții alternative
SC Transport Local SA în Târgu Mureş
- 27 - Sapientia - Spitalul Județean/ Program
- 12 - Tudor - Unirii/ Program
- 10B - Bărdești - Spitalul Județean - Clinica de Oncologie/ Program
- 17 - Combinat - Centrofarm/ Program
- 1 - Mureșeni Sat via Smurd/ Program
- 4 - Combinat - Unirii/ Program
- 18 - Combinat - Spitalul Județean/ Program
- 22 - European Retail Park - Shopping City/ Program
- 44 - Sapientia - Combinat/ Program
- 2E - Mureșeni Sat - Autogara Transport Local/ Program
- 2B - Mureșeni Sat - SMURD/ Program
- 26 - Sapientia - Aleea Carpați/ Program
- 21 - Str. 8 Martie - Centru/ Program
- 32 - Shopping City - Unirii/ Program
- 23 - Autogara Transport Local - SMURD/ Program
- 10 - Unirii - Spitalul Județean/ Program
- 30 - Shopping City - Bolyai/ Program
- 11 - Unirii - Smurd/ Program
- 9 - Shopping City - Maurer/ Program