קו 22
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 22 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין ומסתיים במסוף חרש.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש (40 תחנות)
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/עזרא ונחמיה
אריה בן אליעזר/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
דרך מנחם בגין/ויינברגר
מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
צומת סירקין/הרב עובדיה יוסף
קניון סירקין/אליעזר פרידמן
שלמה אבן עזרא/הצבר
הנביאים/יהושע בן נון
הנרייטה סולד/השופטים
בכור שטרית/הנרייטה סולד
אסף שמחוני/זמנהוף
תיכון תלם/שפרינצק
שפרינצק / פינס
יחיאל מיכל פינס/רוטשילד
מיכל לייב כץ/שלום קלוקר
מרכז רפואי השרון/מיכל לייב כץ
הנשיאים / יטקובסקי אחים
טרומפלדור/דגל ראובן
קופ''ח/דגל ראובן
דגל ראובן / וייצמן
דגל ראובן/בן גוריון
בית ספר עלומים/בן גוריון
העצמאות/משה דוד מייזנר
העצמאות/כיכר קפלנסקי
כיכר יפה נוף
דרך יצחק רבין/העצמאות
דרך יצחק רבין/חייקה גרוסמן
יצחק ויטנברג/שחם
הסיבים/שלמה זלוטניק
הסיבים/טובה ושמשון דרנגר
הסיבים/הביטחון
הסיבים/שוהם
ת.רק''ל שחם/משה דיין
אבשלום גיסין / משה דיין
יגיע כפיים/הפסגות
מסוף חרש
שאלות ותשובות לגבי קו 22
מתי מתחיל לפעול קו 22?
קו 22 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 22 מפסיק לעבוד?
קו 22 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 22?
כדי לראות מתי קו בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 22 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 22 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 22 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 22 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש
לוח זמנים של קו 22
קו 22 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:20 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:40 | 20 |
ב׳ | 05:20 - 23:40 | 20 |
ג׳ | 21:30 - 22:45 | 75 |
ד׳ | 05:20 - 23:40 | 20 |
ה׳ | 05:20 - 23:40 | 20 |
ו׳ | 00:00 - 16:30 | 15 - 20 |
ש׳ | 21:30 - 23:30 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל22 (מ בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22
תעריף הנסיעה ב22 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
22 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 22 היא בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין והתחנה האחרונה היא מסוף חרש.
קו 22 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22.
מעקב אחר קו האוטובוס 22 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22 ב-ישראל
22 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 25 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 325 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 350 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 258 - בית העלמין-ראש העין<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 336 - בי''ס נאות מרגלית לבנים-פתח תקווה<->העצמאות/ויצמן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 349 - אזור התעשייה-בני ברק<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 13א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 73 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 31 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 79 - דב גור/שלמה בן יוסף-אשדוד<->כיכר טופז-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 84 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->השחר/הצבעוני-מזור-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 356 - יסודות/מזכירות-יסודות<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->אפרסק/מנגו-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 253 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 252 - ז'בוטינסקי/שילה-ראש העין<->התדהר/התעשייה-רעננה-10/ לוח זמנים
- 7 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11/ לוח זמנים