Linia 22
Auchan
TCE Ploiești
TCE Ploiești 22 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 22 de autobuz (Auchan) are 15de opriri, prima stație la Bariera Unirii și ultima stație la Auchan.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 22 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Auchan (15 stații)
Bariera Unirii
Upetrom
Armași
Școala 9
Armoniei
Hale Coreco
Logofăt Tăutu
Popa Farcaș
Zimbrului
Ienăchiță Văcărescu
Liceul De Construcții
Biserica Înălțarea Domnului
POD Înalt
Selgros 1
Auchan
22 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 22?
Linia de autobuz 22 operează începând de la 06:04 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 22?
Linia de autobuz 22 operează până la 19:54 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră sosește autobuzul 22?
Când sosește autobuzul Auchan? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Auchan care este cel mai apropiat de tine.
Există o 22 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 22 autobuz oprire.
Orar autobuz 22
rută de autobuz 22 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 06:04 - 19:54
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 06:04 - 19:54 | 21 - 34 |
Mar | 06:04 - 19:54 | 21 - 34 |
Mie | 06:04 - 19:54 | 21 - 34 |
Joi | 06:04 - 19:54 | 21 - 34 |
Vin | 06:04 - 19:54 | 21 - 34 |
Sâm | 06:09 - 20:48 | 26 - 70 |
Dum | 06:09 - 20:48 | 26 - 70 |
Alerte Serviciu TCE Ploiești autobuz
Vedeți toate actualizările 22 (de la Bariera Unirii), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 22 (Auchan) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre TCE Ploiești.
Tarif linia 22 autobuz
Prețurile TCE Ploiești 22 (Auchan) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor TCE Ploiești, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al TCE Ploiești.
22 (TCE Ploiești)
Prima statie pe ruta autobuzului 22 este Bariera Unirii și ultima stație este Auchan. Linia 22 (Auchan) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 22 are 15 opriri și durata totală a călătoriei este de 33 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute TCE Ploiești, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Ploieşti și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 22 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 22.
Tracker în timp real autobuz22
Urmărește linia 22 (Auchan) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 22 de autobuz sau ca aplicație tracker live TCE Ploiești autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru TCE Ploiești sau ca un planificator de călătorie pentru tramvai, troleibuz, autobuz sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul Ploieşti. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru TCE Ploiești și orice autobuz, inclusiv linia 22, în Ploieşti
22 - Direcții alternative
TCE Ploiești în Ploieşti
- 301 - Protan - Parcul Industrial/ Program
- 307 - Pod Înalt - Parcul Industrial/ Program
- 32 - Cablul Romanesc / Hale Catedrală - Cart. Pictor Rosenthal/ Program
- 54 - Malul Roșu - Cart. Bereasca/ Program
- 304 - Gara de Vest - Parcul Industrial/ Program
- 36 - Pod Înalt - UZTEL/ Program
- 35 - Lămâița - Palatul Culturii/ Program
- 30 - Hipodrom - Republicii/ Program
- 48 - Malul Roșu - Comat/ Program
- 104 - Armoniei - UZTEL/ Program
- 4 - Gara de Nord - Gara de Vest/ Program
- 303 - Radu de la Afumați - Parcul Industrial/ Program
- 2 - Gara de Vest - Value Centre/ Program
- 1 - Metro - Rafinăria Astra/ Program
- 5 - Spitalul Județean - Cart. Mihai Bravu/ Program
- 25R - Pod Înalt - Gara de Sud/ Program
- 35B - Bloc 39 - Palatul Culturii/ Program
- 445 - Gara de Sud - CFR Triaj/ Program
- 44B - Malul Roșu - UZTEL/ Program