Linia LINII ȘCOLARE
Curse elevi și studenți
CTP Iași
CTP Iași LINII ȘCOLARE autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia LINII ȘCOLARE de autobuz (③ Dancu → Copou) are 20de opriri, prima stație la Rond Dancu și ultima stație la Rond Copou.
Alege oricare dintre opriri autobuzului LINII ȘCOLARE din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: ③ Dancu → Copou (20 stații)
Rond Dancu
Blocuri Dancu
Rond Dancu Vechi
Hotel Amadeo
Phoenix
I.P.A.
Tătărași Sud
Flora
Doctor Savini
Ateneu
Pădurii
Târgu Cucu
Filarmonică
Piața Unirii
Piața Mihai Eminescu
Universitate
Triumf
George Coșbuc
Stadion
Rond Copou
LINII ȘCOLARE FAQ
La ce oră începe programul autobuzului LINII ȘCOLARE?
Linia de autobuz LINII ȘCOLARE operează începând de la 07:05 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului LINII ȘCOLARE?
Linia de autobuz LINII ȘCOLARE operează până la 07:15 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră sosește autobuzul LINII ȘCOLARE?
Când sosește Autobuz Curse elevi și studenți? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Autobuz Curse elevi și studenți care este cel mai apropiat de tine.
Funcționează autobuzul LINII ȘCOLARE CTP Iași de Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată?
Orele de funcționare ale autobuzului LINII ȘCOLARE de Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată se pot modifica. Vă rugăm să consultați aplicația Moovit pentru mai multe detalii.
Există o LINII ȘCOLARE autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată LINII ȘCOLARE autobuz oprire.
Orar autobuz LINII ȘCOLARE
LINII ȘCOLARE autobuz rută operează în De luni până vineri. Program obișnuit: 07:05 - 07:15
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 07:05 - 07:15 | - |
Mar | 07:05 - 07:15 | - |
Mie | 07:05 - 07:15 | - |
Joi | 07:05 - 07:15 | - |
Vin | 07:05 - 07:15 | - |
Sâm | Neoperațional | Neoperațional |
Dum | Neoperațional | Neoperațional |
Alerte Serviciu CTP Iași autobuz
Vedeți toate actualizările LINII ȘCOLARE (de la Rond Dancu), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. LINII ȘCOLARE (③ Dancu → Copou) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre CTP Iași.
Tarif linia LINII ȘCOLARE autobuz
Prețurile CTP Iași LINII ȘCOLARE (③ Dancu → Copou) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor CTP Iași, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al CTP Iași.
LINII ȘCOLARE (CTP Iași)
Prima statie pe ruta autobuzului LINII ȘCOLARE este Rond Dancu și ultima stație este Rond Copou. Linia LINII ȘCOLARE (③ Dancu → Copou) este operațională: zile ale săptămânii.
Informații adiționale: Linia LINII ȘCOLARE are 20 opriri și durata totală a călătoriei este de 30 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute CTP Iași, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Iași și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului LINII ȘCOLARE din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz LINII ȘCOLARE.
Tracker în timp real AutobuzLINII ȘCOLARE
Urmărește linia LINII ȘCOLARE (③ Dancu → Copou) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei LINII ȘCOLARE de autobuz sau ca aplicație tracker live CTP Iași autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru CTP Iași sau ca un planificator de călătorie pentru Tramvai, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul Iași. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru CTP Iași și orice autobuz, inclusiv linia LINII ȘCOLARE, în Iași
LINII ȘCOLARE - Direcții alternative
- LINII ȘCOLARE - ⑤ Dacia → Țuțora / Program
- LINII ȘCOLARE - ⑤② Piața Acb → Copou / Program
- LINII ȘCOLARE - ⑦ Țuțora → Canta / Program
- LINII ȘCOLARE - ⑧ Țuțora → Copou / Program
- LINII ȘCOLARE - ⑨ Tehnopolis → Copou / Program
- LINII ȘCOLARE - ⑪ Dacia → Tătărași Nord / Program
- LINII ȘCOLARE - ⑲ Canta → Cug I / Program
- LINII ȘCOLARE - ㉘ Dacia → Triumf / Program
- LINII ȘCOLARE - ㊱ Dacia → Breazu / Program
- LINII ȘCOLARE - ㊷ Frigorifer → Copou / Program
- LINII ȘCOLARE - ㊸ Păcurari → Cug I / Program
CTP Iași în Iași
- 501B - Podu Roș ⇆ Ferma Liliac/ Program
- 803 - Rond Țuțora ⇆ Opriseni via Tomești/ Program
- 52 - Copou - O.Băncilă - Zimbru - Piața A.C.B/ Program
- 902 - Canta ⇆ Valea Lupului/ Program
- 41 - Piața Independenței - Podu Roș - Bl.Ciurea/ Program
- 501 - Podu Roș ⇆ Vorovești via Miroslava/ Program
- 27 - Tătărași Nord - Baza 3 - Poitiers - Bl.Ciurea/ Program
- 48 - Rond Târgu Cucu - Complex Roua - Ciric
- 202 - Podu Roș ⇆ Păun/ Program
- 44 - Dacia - Mircea - Frumoasa - Bl.Ciurea/ Program
- 28 - Triumf - Podu Roș - Mircea - Dacia/ Program
- 48 - Rond Târgu Cucu ⇆ Complex Roua/ Program
- 42 - Copou - Tudor V - Frigorifer - CUG.I/ Program
- 104 - Aroneanu ⇆ Rediu Aldei/ Program
- 503B - C.U.G I. ⇆ Miroslava via Valea Adancă/ Program
- 301 - CUG I ⇆ Dumbrava/ Program
- 19 - Canta - Podu Roș - Poitiers - CUG.I/ Program
- 30B - ERA - Canta - Gara - Bucium/ Program
- 702 - Copou ⇆ Păcurari via Rediu/ Program
- 23B - Podu Roș ⇆ Proselnici via Miroslava/ Program