Linia 3
Mezes→Piata Presei
STB
STB 3 tramvai - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 3 de tramvai (Mezes→Piata Presei) are 12de stații, prima stație la Mezes și ultima stație la Piata Presei.
Alege oricare dintre stații tramvaiului 3 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Mezes→Piata Presei (12 stații)
Mezes
Marmurei
Crinului
Minerva
Navigatiei
Bd. Bucurestii Noi
Carpati
Clabucet
Grivita
Bd. Expozitiei
Universitatea Romano-Americana
Piata Presei
3 FAQ
La ce oră începe programul tramvaiului 3?
Linia de tramvai 3 operează începând de la 05:00 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul tramvaiului 3?
Linia de tramvai 3 operează până la 21:50 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește tramvaiul 3?
Când sosește tramvaiul Mezes→Piata Presei? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru tramvaiul Mezes→Piata Presei care este cel mai apropiat de tine.
Cât este tariful de tramvai 3 (Mezes→Piata Presei?
Tariful de tramvai Mezes→Piata PreseiMezes→Piata Presei) este aproximativ L3.00.
Există o 3 tramvai stație lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 3 tramvai stație.
Orar tramvai 3
linia de tramvai 3 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:00 - 21:50
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:00 - 21:50 | 25 - 30 |
Mar | 05:00 - 21:50 | 25 - 30 |
Mie | 05:00 - 21:50 | 25 - 30 |
Joi | 05:00 - 21:50 | 25 - 30 |
Vin | 05:00 - 21:50 | 25 - 30 |
Sâm | 05:00 - 21:50 | 25 - 30 |
Dum | 05:00 - 21:50 | 25 - 30 |
Alerte Serviciu STB tramvai
Vedeți toate actualizările 3 (de la Mezes), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri tramvai, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 3 (Mezes→Piata Presei) Urmăriți tramvai în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre STB.
Tarif linia 3 tramvai
Tariful călătoriei STB 3 (Mezes→Piata Presei) este de aproximativ L3.00. Prețurile se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor pentru STB, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al STB.
3 (STB)
Prima statie pe ruta tramvaiului 3 este Mezes și ultima stație este Piata Presei. Linia 3 (Mezes→Piata Presei) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 3 are 12 stații și durata totală a călătoriei este de 20 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute STB, tracker în timp real pentru tramvai, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate stații ale tramvaiului 3 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de tramvai pentru tramvai 3.
Tracker în timp real tramvai3
Urmărește linia 3 (Mezes→Piata Presei) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 3 de tramvai sau ca aplicație tracker live STB tramvai pentru a nu pierde niciodată tramvaiul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru STB sau ca un planificator de călătorie pentru metrou, tramvai, troleibuz, autobuz sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru STB și orice tramvai, inclusiv linia 3, în București
3 - Direcții alternative
STB în București
- 55 - Pantelimon - Piata Sf. Vineri/ Program
- 16 - Piata Sf. Vineri - Platforma Industriala Pipera/ Program
- 7 - C.F.R. Progresul - Piata Unirii/ Program
- 25 - C.F.R. Progresul - Depoul Militari/ Program
- 24 - Cartier Damaroaia - Vasile Parvan/ Program
- 40 - Chimopar - Piata Sf. Vineri/ Program
- 47 - Ghencea - Piata Unirii/ Program
- 21 - Pasaj Colentina - Piata Sf. Gheorghe/ Program
- 10 - Bd. Banu Manta - Piata Eroii Revolutiei/ Program
- 45 - Gara de Nord - Mezes/ Program
- 1 - Bd. Banu Manta - Cimitirul Serban Voda/ Program
- 19 - Chimopar - Zetarilor/ Program
- 23 - Faur Poarta 4 - Zetarilor/ Program
- 36 - Platforma Industriala Pipera - Republica/ Program
- 32 - Depoul Alexandria - Piata Unirii/ Program
- 17 - Bd. Lacul Tei - Piata Sf. Vineri/ Program
- 41 - Ghencea - Piata Presei/ Program
- 44 - Cartier 16 Februarie - Vasile Parvan/ Program
- 11 - Cartier 16 Februarie - Zetarilor/ Program