Linia 37
Levaditti ⇆ Trecere Bac
Transurb SA
Transurb SA 37 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 37 de autobuz (Levaditti → Trecere Bac) are 10de opriri, prima stație la Levaditti și ultima stație la Trecere Bac.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 37 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Levaditti → Trecere Bac (10 stații)
Levaditti
Bloc Nufăr - Bujor
Cimitirul Sfântul Lazăr
Țiglina 3
Minion
Kaufland
Țiglina 1
Piața Țiglina 1
Gamacris
Trecere Bac
37 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 37?
Linia de autobuz 37 operează începând de la 05:50 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 37?
Linia de autobuz 37 operează până la 21:20 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 37?
Când sosește autobuzul Levaditti ⇆ Trecere Bac? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Levaditti ⇆ Trecere Bac care este cel mai apropiat de tine.
Există o 37 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 37 autobuz oprire.
Orar autobuz 37
rută de autobuz 37 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:50 - 21:20
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:50 - 21:20 | 30 |
Mar | 05:50 - 21:20 | 30 |
Mie | 05:50 - 21:20 | 30 |
Joi | 05:50 - 21:20 | 30 |
Vin | 05:50 - 21:20 | 30 |
Sâm | 05:50 - 21:20 | 30 |
Dum | 05:50 - 21:20 | 30 |
Alerte Serviciu Transurb SA autobuz
Vedeți toate actualizările 37 (de la Levaditti), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 37 (Levaditti → Trecere Bac) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Transurb SA.
Tarif linia 37 autobuz
Prețurile Transurb SA 37 (Levaditti → Trecere Bac) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Transurb SA, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Transurb SA.
37 (Transurb SA)
Prima statie pe ruta autobuzului 37 este Levaditti și ultima stație este Trecere Bac. Linia 37 (Levaditti → Trecere Bac) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 37 are 10 opriri și durata totală a călătoriei este de 13 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Transurb SA, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Galați și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 37 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 37.
Tracker în timp real autobuz37
Urmărește linia 37 (Levaditti → Trecere Bac) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 37 de autobuz sau ca aplicație tracker live Transurb SA autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Transurb SA sau ca un planificator de călătorie pentru tramvai, autobuz, troleibuz, bac sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul Galați. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Transurb SA și orice autobuz, inclusiv linia 37, în Galați
37 - Direcții alternative
Transurb SA în Galați
- 38 - Micro 19 ⇆ Cartier Locuințe Sociale/ Program
- 30 - Micro 19 ⇆ Borcan/ Program
- 9 - Cimitirul Sf. Lazăr ⇆ Gara CFR/ Program
- 34 - Micro 13 ⇆ Intfor/ Program
- 105 - Micro 19 ⇆ Grădina Publică/ Program
- 35 - Piața Centrală ⇆ Bariera Traian/ Program
- 10 - Micro 19 ⇆ Damen/ Program
- 40 - Bariera Traian ⇆ Metro/ Program
- 24 - Mall Shopping City ⇆ Damen/ Program
- 39 - Bariera Traian ⇆ Cimitirul Israelit/ Program
- E1 - TRANSPORT ELEVI | Dimitire Cantemir ⇆ Parc CFR/ Program
- 15 - Gara CFR ⇆ Piața Centrală / Micro 19/ Program
- 25 - Mall Shopping City ⇆ Pista Betonată/ Program
- 28 - Micro 19 ⇆ Bariera Traian/ Program
- E2 - TRANSPORT ELEVI | Micro 19 ⇆ Micro 13/ Program
- 26 - Micro 13 ⇆ Gara CFR/ Program
- 41 - Micro 19 ⇆ Dimitrie Cantemir/ Program
- 31 - Micro 19 ⇆ Barboşi/ Program
- 13 - Piața Centrală ⇆ Bazinul Nou / Agrogal/ Program