קו 39
טירה←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 39 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 39 (טירה←נתניה) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחט''ב א/עבד אל חי ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 39 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טירה←נתניה (40 תחנות)
חט''ב א/עבד אל חי
מגדל מים/טארק עבד אל חי
טארק עבד אל חי/באב אל ח'אן
בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי
טארק עבד אל חי/חמזה
איזור תעשיה
צומת טירה
צומת צור נתן
כניסה לטבעת דרום
טבעת דרומית
טבעת דרומית
טבעת דרום/אלבוח'ארי
קופת חולים מכבי
קופ''ח מאוחדת
מוזיאון לאומנות
קופ''ח כללית מרכז
בית ספר אל אימן
מרכז רפואי אלראזי
קופת חולים כללית
תפוח פיס
קופ''ח כללית צפונית
צומת המעבר לצפון
צומת שער אפרים
צומת קלנסאווה
קלנסווה/יציאה צפונית
צומת קלנסאווה
אזור תעשייה קלנסוואה
צומת תנובות
צומת חניאל
העצמאות/שד. בגין
העצמאות/העלייה
צומת מחנה21
צומת השרון למערב
צומת גנות הדר
צומת שער חפר
כביש 57/דרך דגניה
צומת נווה איתמר
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 39
מתי מתחיל לפעול קו 39?
קו 39 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 39 מפסיק לעבוד?
קו 39 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 39?
כדי לראות מתי קו טירה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טירה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 39 (טירה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טירה←נתניה (טירה←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 39 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 39 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 39 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 39 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 39
קו 39 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 20:30 | 25 - 45 |
ב׳ | 05:00 - 20:30 | 25 - 45 |
ג׳ | 05:00 - 20:30 | 25 - 45 |
ד׳ | 05:00 - 20:30 | 25 - 45 |
ה׳ | 05:00 - 20:30 | 25 - 45 |
ו׳ | 05:00 - 14:30 | 25 - 55 |
ש׳ | 21:00 - 22:30 | 90 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל39 (מ חט''ב א/עבד אל חי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 39 (טירה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 39
תעריף הנסיעה ב39 (טירה←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
39 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 39 היא חט''ב א/עבד אל חי והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 39 (טירה←נתניה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 39. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 39.
מעקב אחר קו האוטובוס 39 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 39 (טירה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 39 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 39 ב-ישראל
39 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->האילן/התדהר-אור עקיבא-20/ לוח זמנים
- 3 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 67 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-11/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 347 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 327 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 324 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים