Linia 69
Piata Operei→Valea Argesului
STB
STB 69 troleibuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 69 de troleibuz (Piata Operei→Valea Argesului) are 17de stații, prima stație la Piata Operei și ultima stație la Valea Argesului.
Alege oricare dintre stații troleibuzului 69 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Piata Operei→Valea Argesului (17 stații)
Piata Operei
Facultatea De Medicina
Piata Eroilor
Soseaua Panduri
Piata Danny Huwe
Drumul Sarii
Lt. Nicolae Gaina
Orizont
Favorit
1 Mai
Drumetul
Parcul Drumul Taberei
Liceul Eugen Lovinescu
Raul Doamnei
Posta
Valea Argesului
Valea Argesului
69 FAQ
La ce oră începe programul troleibuzului 69?
Linia de troleibuz 69 operează începând de la 05:19 în zilele de duminică.
La ce oră se termină programul troleibuzului 69?
Linia de troleibuz 69 operează până la 23:05 în zilele de duminică.
La ce oră sosește troilebuzul 69?
Când sosește Troleibuz Piata Operei→Valea Argesului? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Troleibuz Piata Operei→Valea Argesului care este cel mai apropiat de tine.
Există o 69 troleibuz stație lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 69 troleibuz stație.
Orar troleibuz 69
Troleibuz 69linie funcționează la sfârșit de săptămână. Program ore obișnuite: 05:19 - 23:05
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | Neoperațional | Neoperațional |
Mar | Neoperațional | Neoperațional |
Mie | Neoperațional | Neoperațional |
Joi | Neoperațional | Neoperațional |
Vin | Neoperațional | Neoperațional |
Sâm | Neoperațional | Neoperațional |
Dum | 05:19 - 23:05 | 16 - 19 |
Alerte Serviciu STB troleibuz
Vedeți toate actualizările 69 (de la Piata Operei), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri troleibuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 69 (Piata Operei→Valea Argesului) Urmăriți troleibuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre STB.
Tarif linia 69 troleibuz
Prețurile STB 69 (Piata Operei→Valea Argesului) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor STB, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al STB.
69 (STB)
Prima statie pe ruta troleibuzului 69 este Piata Operei și ultima stație este Valea Argesului. Linia 69 (Piata Operei→Valea Argesului) este operațională: duminică.
Informații adiționale: Linia 69 are 17 stații și durata totală a călătoriei este de 27 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute STB, tracker în timp real pentru troleibuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate stații ale troleibuzului 69 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de troleibuz pentru troleibuz 69.
Tracker în timp real Troleibuz69
Urmărește linia 69 (Piata Operei→Valea Argesului) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 69 de troleibuz sau ca aplicație tracker live STB troleibuz pentru a nu pierde niciodată troilebuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru STB sau ca un planificator de călătorie pentru Metrou, Tramvai, Troleibuz, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru STB și orice troleibuz, inclusiv linia 69, în București
STB în București
- 62 - Gara de Nord - Grup Scolar Auto/ Program
- 85 - Baicului - Calea Mosilor/ Program
- 79 - Bd. Basarabia - Gara de Nord/ Program
- 70 - Bd. Basarabia - Vasile Parvan/ Program
- 93 - Cartier Constantin Brancusi - Gara de Nord/ Program
- 86 - Arena Nationala - Dridu/ Program
- 76 - Piata Resita - Piata Unirii/ Program
- 90 - Arena Nationala - Semanatoarea/ Program
- 96 - Depoul Alexandria - Gara de Nord/ Program
- 97 - Bd.Tineretului - Straulesti/ Program
- 66 - Spitalul Fundeni - Vasile Parvan/ Program
- 61 - Complex Comercial Apusului - Piata Rosetti/ Program