Linia 7
Piata Unirii→C.F.R. Progresul
STB
STB 7 tramvai - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 7 de tramvai (Piata Unirii→C.F.R. Progresul) are 18de stații, prima stație la Piata Unirii și ultima stație la C.F.R. Progresul.
Alege oricare dintre stații tramvaiului 7 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Piata Unirii→C.F.R. Progresul (18 stații)
Piata Unirii
11 Iunie
Gramont
Parcul Carol I
Autogara Filaret
Soseaua Viilor
Stefan Hepites
Piata Eroii Revolutiei
Sura Mare
Muzeul Bacovia
Piata Progresul
Toporasi
Drumul Gazarului
Cimitirul Evreiesc
Luica
Anghel Nutu
Cap. Raducanu Cristea
C.F.R. Progresul
7 FAQ
La ce oră începe programul tramvaiului 7?
Linia de tramvai 7 operează începând de la 05:01 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul tramvaiului 7?
Linia de tramvai 7 operează până la 23:19 în zilele de duminică, sâmbătă.
La ce oră sosește tramvaiul 7?
Când sosește Tramvai Piata Unirii→C.F.R. Progresul? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Tramvai Piata Unirii→C.F.R. Progresul care este cel mai apropiat de tine.
Cât este tariful de tramvai 7 (Piata Unirii→C.F.R. Progresul?
Tariful de tramvai Piata Unirii→C.F.R. ProgresulPiata Unirii→C.F.R. Progresul) este aproximativ L3.00.
Există o 7 tramvai stație lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 7 tramvai stație.
Orar tramvai 7
linia de tramvai 7 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:01 - 23:25
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:01 - 23:25 | 7 - 11 |
Mar | 05:01 - 23:25 | 7 - 11 |
Mie | 05:01 - 23:25 | 7 - 11 |
Joi | 05:01 - 23:25 | 7 - 11 |
Vin | 05:01 - 23:25 | 7 - 11 |
Sâm | 05:02 - 23:19 | 10 - 21 |
Dum | 05:02 - 23:19 | 10 - 21 |
Alerte Serviciu STB tramvai
Vedeți toate actualizările 7 (de la Piata Unirii), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri tramvai, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 7 (Piata Unirii→C.F.R. Progresul) Urmăriți tramvai în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre STB.
Tarif linia 7 tramvai
Tariful călătoriei STB 7 (Piata Unirii→C.F.R. Progresul) este de aproximativ L3.00. Prețurile se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor pentru STB, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al STB.
7 (STB)
Prima statie pe ruta tramvaiului 7 este Piata Unirii și ultima stație este C.F.R. Progresul. Linia 7 (Piata Unirii→C.F.R. Progresul) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 7 are 18 stații și durata totală a călătoriei este de 30 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute STB, tracker în timp real pentru tramvai, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate stații ale tramvaiului 7 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de tramvai pentru tramvai 7.
Tracker în timp real Tramvai7
Urmărește linia 7 (Piata Unirii→C.F.R. Progresul) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 7 de tramvai sau ca aplicație tracker live STB tramvai pentru a nu pierde niciodată tramvaiul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru STB sau ca un planificator de călătorie pentru Metrou, Tramvai, Troleibuz, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru STB și orice tramvai, inclusiv linia 7, în București
7 - Direcții alternative
STB în București
- 27 - Chimopar - Piata Unirii/ Program
- 21 - Pasaj Colentina - Piata Sf. Gheorghe/ Program
- 25 - C.F.R. Progresul - Depoul Militari/ Program
- 19 - Chimopar - Zetarilor/ Program
- 32 - Depoul Alexandria - Piata Unirii/ Program
- 44 - Cartier 16 Februarie - Vasile Parvan/ Program
- 40 - Chimopar - Piata Sf. Vineri/ Program
- 11 - Cartier 16 Februarie - Zetarilor/ Program
- 55 - Pantelimon - Piata Sf. Vineri/ Program
- 17 - Bd. Lacul Tei - Piata Sf. Vineri/ Program
- 47 - Ghencea - Piata Unirii/ Program
- 23 - Faur Poarta 4 - Zetarilor/ Program
- 10 - Bd. Banu Manta - Sura Mare/ Program
- 24 - Cartier Damaroaia - Vasile Parvan/ Program
- 45 - Gara de Nord - Mezes/ Program
- 36 - Platforma Industriala Pipera - Republica/ Program
- 1 - Bd. Banu Manta - Cimitirul Serban Voda/ Program
- 3 - Mezes - Piata Presei/ Program
- 14 - Pantelimon - Piata Sf. Vineri/ Program