Linia 8
Școala Gimnazială Nr. 5
Transmixt
Transmixt 8 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 8 de autobuz (Școala Gimnazială Nr. 5) are 11de opriri, prima stație la Stația 125 - Sigmir și ultima stație la Școala Gimnazială Nr. 5.
8 autobuz prezentare orar pentru săptămâna viitoare: pleacă o dată pe zi la 07:35. Zile de operare: zile ale săptămânii.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 8 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Școala Gimnazială Nr. 5 (11 stații)
Stația 125 - Sigmir
Stația 126 - Sigmir
Stația 127 - Sigmir
Stația 128 - Sigmir
Stația 129 - Sigmir
Stația 130 - Str. Soarelui
Stația 131 - Str. Soarelui
Stația 132 - Str. Soarelui
Stația 133 - Calea Clujului
Stația 70 - Str. Sigmirului | Atlantis
Școala Gimnazială Nr. 5
8 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 8?
Linia de autobuz 8 operează începând de la 07:35 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 8?
Linia de autobuz 8 operează până la 07:35 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră sosește autobuzul 8?
Când sosește autobuzul Școala Gimnazială Nr. 5? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Școala Gimnazială Nr. 5 care este cel mai apropiat de tine.
Există o 8 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 8 autobuz oprire.
Orar autobuz 8
rută de autobuz 8 operează zile ale săptămânii. Orele uzuale de funcționare:07:35
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 07:35 | Plecare unică |
Mar | 07:35 | Plecare unică |
Mie | 07:35 | Plecare unică |
Joi | 07:35 | Plecare unică |
Vin | 07:35 | Plecare unică |
Sâm | Neoperațional | Neoperațional |
Dum | Neoperațional | Neoperațional |
Alerte Serviciu Transmixt autobuz
Vedeți toate actualizările 8 (de la Stația 125 - Sigmir), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 8 (Școala Gimnazială Nr. 5) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Transmixt.
Tarif linia 8 autobuz
Prețurile Transmixt 8 (Școala Gimnazială Nr. 5) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Transmixt, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Transmixt.
8 (Transmixt)
Prima statie pe ruta autobuzului 8 este Stația 125 - Sigmir și ultima stație este Școala Gimnazială Nr. 5. Linia 8 (Școala Gimnazială Nr. 5) este operațională: zile ale săptămânii.
Informații adiționale: Linia 8 are 11 opriri și durata totală a călătoriei este de 16 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Transmixt, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Bistrița și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 8 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 8.
Tracker în timp real autobuz8
Urmărește linia 8 (Școala Gimnazială Nr. 5) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 8 de autobuz sau ca aplicație tracker live Transmixt autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Transmixt sau ca un planificator de călătorie pentru autobuz sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul Bistrița. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Transmixt și orice autobuz, inclusiv linia 8, în Bistrița
8 - Direcții alternative
Transmixt în Bistrița
- 18 - Dispecerat ⇄ Heidenfeld/ Program
- 12 - Dispecerat ⇄ Leoni/ Program
- 13 - Odobescu ⇄ Subcetate ANL/ Program
- 7 - Dispecerat ⇄ Slătiniţa/ Program
- 9 - Dispecerat ⇄ Ghinda/ Program
- 3 - C.R. Vivu ⇄ Poligonului/ Program
- 2 - Moișan ⇄ Unirea (Drumul Slatiniței)/ Program
- 1A - Ștefan cel Mare ⇄ Ghinda/ Program
- 1 - Moişan ⇄ Ștefan cel Mare/ Program
- 14 - Dispecerat ⇄ Lucian Blaga/ Program
- 15 - Dispecerat ⇄ Ştefan cel Mare/ Program
- 11/ - Ghinda ⇄ Leoni/ Program
- 11 - C.R. Vivu ⇄ Leoni/ Program
- 5 - C. R. Vivu ⇄ Drumul Cetății/ Program
- 6 - Dispecerat ⇄ Petrocom/ Program
- 16 - Spital ⇄ Aerodromului/ Program
- 1B - Ștefan cel Mare ⇄ Valea Jelnei/ Program
- 12/ - Viișoara ⇄ Leoni/ Program
- 2A - Viişoara ⇄ Unirea (Strada Agronomului)/ Program